Haberler

Babam ve Ailesi 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Babam ve Ailesi 8. Bölümde Neler Oldu?

Magazin Haberleri

Babam ve Ailesi dün akşam 8. bölümüyle ekranlardaydı. Kanal D'nin sevilen dizisi Babam ve Ailem'in 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan dolu dizide 9. bölümde neler olacak? İşte tüm detaylar...

Başrollerini Bülent İnal, Ayça Bingöl ve Ceyda Düvenci'nin oynadığı Kanal D'nin sevilen dizilerinden olan Babam ve Ailesi dün akşam 8. bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Dizinin dün akşamki bölümünde Aziz, Kadir ve Mert'i kaçırmıştı. Kemal'e 3 saat süre veren Aziz, Kemal'den oğullarından birini seçmesini istemişti. Bu durum karşısında Nilgün ve Suzan ne yapacaklarını bilemedi. Kemal'in bir seçim yapması gerekiyordu çünkü Aziz, Kemal'e seçim yapmazsa oğullarının ikisini de öldüreceğini söylemişti. Kemal'i zorlu bir seçim bekliyordu. Sevilen dizinin 9. bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölümde Suzan ve Nilgün, çocuklarının hayatlarından endişe eder ve çılgına döner. Kemal ise artık bir karar vermiştir ve herkes onun kararını merak etmektedir.

BABAM VE AİLESİ KONUSU

Tanınmış işadamı Kemal İpekçi, İstanbul'da karısı Suzan, çok sevdiği çocukları Mert ve Çiçek ile imrenilecek bir hayat sürerken, Kemal İpekçi'nin oğlu Mert'in başından geçen bir olay ile Adana'da kimselerin bilmediği bir ailesi daha olduğu ortaya çıkar. Gençlik aşkı Nilgün ve ikizleri Kadir ile Hasret o güne kadar Adana'da gözlerden uzak yaşamışken, Kemal de yıllarca ikili bir hayat sürmek zorunda kalmıştır. Ancak gerçekler açığa çıktıktan sonra Kemal hem yarım kalan aşkına hem de çocuklarına sahip çıkmak için hiç beklemediği olaylarla savaşmak zorunda kalacaktır.

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Ceyda Düvenci Ayça Bingöl Bülent İnal Kanal D Medya Magazin Haberler

title