Aslı Bekiroğlu fotoğraflarını ifşa edenler için harekete geçti: Hepinize dava açtım - Haberler
Haberi Paylaş

Aslı Bekiroğlu fotoğraflarını ifşa edenler için harekete geçti: Hepinize dava açtım

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

Genç oyuncu Aslı Bekiroğlu, bir süredir sosyal medyada dolaşan müstehcen görüntülerini yayan ve paylaşan herkes için dava açacağını açıkladı. Bekiroğlu, "Hepimize nasıl dava açılacak diye düşünmeyin, açtım" ifadelerini kulandı.

Genç oyuncu Aslı Bekiroğlu'nun sevgilisi Can Koçkan ile müstehcen görüntüleri ifşa oldu. Bekiroğlu'nun görüntüleri kısa sürede sosyal medyada yayınlandı. Aslı Bekiroğlu, sosyal medyada yayılan, kendisine ait olduğu iddia edilen fotoğraflarla ilgili suç duyurusunda bulundu.

Instagram hesabından bir açıklama yapan ünlü oyuncu, fotoğraflarını yayanlarla ilgili yasal sürecin başladığı belirtti.

İşte Bekiroğlu'nun açıklaması:

"Hakkımda hakarette bulunan, kişilik haklarıma zarar veren, yayan, paylaşan tüm sayfalar ve kişiler tespit edilmiş ve hepsiyle ilgili yasal süreç başlamıştır.

"Hepimize nasıl dava açılacak" diye düşünmeyin, açtım. 'Mahkemenin başka bir işi yok mu' diye düşünmeyin. Bu büyük bir suç, bir tecavüz. Ve adalet de benden yana. Bu süreçte yanımda olan herkese birlerce kez teşekkür ederim. Sizler sayesinde ayaktayım."

Aslı Bekiroğlu fotoğraflarını ifşa edenler için harekete geçti: Hepinize dava açtım

Vine'da çektiği videolarla fenomen olan, daha sonra dizilere adım atan Aslı Bekiroğlu ve sevgilisi Can Koçkan'ın müstehcen fotoğraf ve videoları sosyal medyada yayınlanmıştı. Bekiroğlu, bir süre sessizliğini koruduktan sonra fotoğraflarını ifşalayanlardan hesap soracağını açıklamıştı.

Haberler.com - Magazin

Aslı Bekiroğlu, Sosyal Medya, Müstehcen, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (33)

Davacı:

Milleti sinirlendirip dava açıyor, bunlar bu sayede para kazanıyor. Para falan ödemeyin abiler, meslek edinmiş bunlar bunu. Fotoğrafları da Allah bilir kendisi servis etmiştir...

Selim:

Anası bile hesabını kapatmış utancından, bu hâlâ millete dava açmakla meşgul. Pisliğin ortaya çıktı, herkes ne olduğunu anladı. Sana ekmek yok bu ülkede artık.

Banu:

Rezil kepaze, istediğimi yazarım, sizler toplumumuzu mahvediyorsunuz, çocuk çocuğumuza kötü örnek oluyorsunuz. Hadi beni de dava et, korkum varsa namerdim, ben de sana dava açacağım, topluma kötü örnek oluyorsun diye.

Tüm 33 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title