Haberi Paylaş

20 Dakika'da Ali Gerçeklerle Nasıl Baş Edecek?

Magazin Haberleri

20 Dakika'da Ali Gerçeklerle Nasıl Baş Edecek?

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Kerem Deren ve Pınar Bulut'un kaleme aldığı, birbirlerini ölesiye seven Ali ve Melek'in aşk öyküsü 20 Dakika 20. Bölümüyle ekrana geliyor.

Melek, Ali ve Kuzgun'un birlikte olduklarını artık biliyor. Ali ve Melek bildikleri üzerinden bir yüzleşme yaşayacaklar. Bu yüzleşme her an bir çarpışmaya dönüşebilir.

Kaçış planı her ihtimalde işlemeye devam edecek. Şimdiki adım, nakil arabasının içine silah bırakmak. Ali, jandarmaları geçip, o araca girmek zorunda.

Kerim neler anlatacak?

Kerim, bir sürpriz yapacak ve tekrar bu hikayenin başrolü olacak. Onun söyledikleriyle işler daha da karışacak. Kerim'in ilk elden en kilit gerçeği açıkladığı insansa, Ali olacak. Ali bu gerçekle baş edebilecek mi?

Albay, bir atak yapacak ve Kedi'yi fena köşeye kıstıracak. Kedi, hayatının en riskli kararını vermek zorunda. Ama bu karar Melek ve Ali'yi de geri dönüşü olmayan bir şekilde etkileyebilir.

Yayın Günü: 23 Mayıs Perşembe

Yayın Saati: 20.00 / Yeni Bölüm

Kaynak: Star / Magazin

Pınar Bulut Kerem Deren 20 Dakika Ay Yapım Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title