Ünlü oyuncu Yalçın Özden ilginç anısını anlattı: "Oyuncuya kız yok" dediler mağazada işe girdim - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Ünlü oyuncu Yalçın Özden ilginç anısını anlattı: "Oyuncuya kız yok" dediler mağazada işe girdim

Haberler.com / Ecem Altan - Haberler | Magazin

Haberler.com'un YouTube kanalında Burak Codur'un sorularını yanıtlayan usta oyuncu Yalçın Özden, yıllar önce eşiyle evlenmek için yaşadığı ilginç bir anısını anlattı. Mesleğinden dolayı kendisine kız verilmediğini söyleyen oyuncu, "Evlenmek için mağazada işe girdim, evlendikten sonra da oyunculuğa geri döndüm" dedi.

Usta oyuncu Yalçın Özden, Haberler.com'un YouTube kanalında yayınlanan Perdenin Ardındaki programına konuk oldu. Oyunculuk kariyerinden bahseden Özden, eşiyle ilginç evlilik anısını da anlattı.

"'OYUNCUYA KIZ YOK' DENİLİNCE MAĞAZADA İŞE GİRDİM"

Sanatın insanı genç tuttuğunu söyleyen oyuncu, "Sanat bir yaşam enerjisidir. Sanatı hissetmeseydim heyecansız ve sıradan bir hayat yaşayacaktım. O heyecan ve adrenalin insanı genç tutar" dedi.

Ünlü oyuncu Yalçın Özden ilginç anısını anlattı: 'Oyuncuya kız yok' dediler mağazada işe girdim

Usta isim, Burak Codur'un "Sizin döneminizde sanat çok zordu. Sanata adım atarken problemler yaşadınız mı?" sorusu üzerine de sözlerine şöyle devam etti: "70'li yıllarda tiyatro oyuncularına kız vermezlerdi. Ben de evleneceğim zaman önce bir satış elemanı olarak bir mağazaya girdim. Evlendik, bir süreç geçti. Sonra rahmetli partnerim 'Üç Maymun Kabare'de bir eksiğimiz var. Oynar mısın?' dedi. O gün işi bıraktım ve tiyatroya başladım."

VİDEONUN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (1)
PALA BABA :bu abi geçen de mehmet ali erbil ile ilgili bişiler demişti, burada haber olmuştu. yeni parlatılmaya çalışılıyor ama miyadı çoktan geçti. Cevap Yaz 68 1 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title