Kavgaya Mali'nin kızı da katıldı! Ece Ronay'dan Yasmin Erbil'e ağır sözler - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Kavgaya Mali'nin kızı da katıldı! Ece Ronay'dan Yasmin Erbil'e ağır sözler

Haberler.com - Haberler | Magazin

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile Ece Ronay arasındaki kavgaya Erbil'in kızı Yasmin Erbil de katıldı. Erbil'in "TikTok'ta ünlü olan biri, prim vermek istemiyorum" sözlerine Ece Ronay'dan sert cevap geldi. Ronay, "Bizim babamız ünlü olalım diye zorla dizilere sokmadı, paraya boğmadı. Kendi emeğimle TikTok'ta ünlü oldum. Sen de babanın absürtlükleriyle ünlü oldun" dedi.

Şovmen Mehmet Ali Erbil ile sosyal medya fenomeni Ece Ronay arasındaki gerginlik sürüyor. Tartışmaya son olarak ünlü şovmenin kızı Yasmin Erbil de katıldı. Yasak Elma dizisinde rol almaya başlayan Yasmin Erbil Ronay'ı hedef aldı ve "TikTok'ta ünlü olan biri, prim vermek istemiyorum. Babamın yanındayım" dedi.

SERT SÖZLERLE YÜKLENDİ

Bu açıklamayı duyan Ece Ronay, Yasmin Erbil'e sert sözlerle yanıt verdi. Ronay mesajında, "Sen ezmeye çalışıyor olabilirsin ama baban salya sümük peşimde koşuyordu. Senin baban benle uğraşamadı bence sen hiç bulaşma" sözlerini kullandı.

"BABANIN ABSÜRTLÜKLERİYLE ÜNLÜ OLDUN"

Hızını alamayan Ece Ronay açıklamasının devamında ise, "Bizim babamız ünlü olalım diye zorla dizilere sokmadı, paraya boğmadı. Kendi emeğimle TikTok'ta ünlü oldum. Sen de babanın absürtlükleriyle ünlü oldun. Kapat çeneni" diyerek Yasmin Erbil'e tepki gösterdi.

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (3)
Samet Aslan:ikisini de alıp yanımda daha da ünlü yapacagım şimdi...Onları biriyle tanıştıracagım... Cevap Yaz 4 17 Yayından Kaldır
ŞABAN ALİ OCAKCI :alın size ünlü kültür seviyeleri Cevap Yaz 1 19 Yayından Kaldır
uCube :Ece, topu resmen doksana takmış. ;)) Cevap Yaz 13 19 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title