Canlı yayındaki çirkin teklife kayıtsız kalamayan Ece Üner küplere bindi: Çocuklar mal değildir - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Canlı yayındaki çirkin teklife kayıtsız kalamayan Ece Üner küplere bindi: Çocuklar mal değildir

Haberler.com / Olgun Kızıltepe - Haberler | Magazin

"Ece Üner ile Susma" programında Naime ve Ali arasındaki yüzleşme sırasında Ali'nin sözleri sunucu Ece Üner'i adeta çıldırttı. Kendisini aldattığını iddia eden eşine çocuklarını göstermeyen Ali'nin "Eğer bana iftira attığını söylersen çocuklarını gösteririm" cümlesi karşısında küplere binen Ece Üner, "Çocuk deyince benim sinirlerim kalkıyor" diyerek bağırmaya başladı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ' Ece Üner ile Susma' programında Ali ve Naime arasında geçen yüzleşme sırasında çiftin çocukları üzerinden birbirleriyle pazarlık yapması Ece Üner'i adeta delirtti.

CANLI YAYINDA ÇİRKİN TEKLİF

Programda eşini aldatmadığını iddia eden Ali, Naime'ye "Eğer bana iftira attığını söylersen çocuklarını istediğin günde istediğin saatte sana gösteririm" dedi.

ECE ÜNER ÇOK KIZDI

Bu sözlere kayıtsız kalamayan Ece Üner ise "Bu bir tehdittir. Çocuklar üzerinden pazarlık edemeyiz. Bunu asla kabul etmiyorum. Çocuk mal değil. Nasıl oluyor çocuklar için canımı kanımı veririm, ben de bu çocukların sağlıklı ortamda büyümesi için, Türkiye'deki bütün bu mağdur edilen çocuklar için canımı, kanımı veririm. Çocuk deyince benim sinirlerim kalkıyor. Hiçbir şekilde ortaya koyamazsınız çocukları" diyerek tepkisini dile getirdi.

Olgun Kızıltepe
olgun.kiziltepe@haberler.com Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (2)
Aysegul Caliskan:Milletin ahlakani kişiliğini bozmak için tv de her türlü ahlaksiz hayasiz şeyleri yayinlamak gerekiyor ki boylelikle halk ahlaksizlogi hayasizligi kötü ahlaki normal göreceksiniz millet bozulacak dinden uzaklasacak. Zinanın yayilmasini arzulyanlara gelince her türlü zinayi gösterirler edebin ahlakin hayanin yayilmasini isteselerdi her türlü edepsizligi hayasizligi gözümüzün içine sokmazlardi uyanin islami guzel bir yuvayi yok etmek için önce ahlaki bozmak gerek bunuda gayet iyi basariyorlar izle Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
Zeynep Nursen:Amma sahtesin be Ece üner, rayting icin para icin ne hale dustun Cevap Yaz 5 6 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title