Londra Fashion Week'de Türk Damgası - Haberler
Haberi Paylaş

Londra Fashion Week'de Türk Damgası

Bültenler - Haberler | Güncel
Londra Fashion Week'de Türk Damgası

Zeynep Kartal defilesi öncesi, Özgül Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Özgül'ün büyük destek verdiği "15 Temmuz" resim sergisi Londra Türk Büyükelçiliği'nde sergilenmeye başlandı.

Sergiden bir gece önce Ömer Faruk Özgül misafirlerini Londra'nın ünlü otellerinden Savoy Simspons Restoran'da ağırladı. Londra Türk Büyükelçiliği Rezidansında gerçekleşen fotoğraf sergisi büyükelçilik rezidansının giriş katında gerçekleşti. 15 Temmuz'da darbe girişiminde yaşanan olayların fotoğraflarının sergilendiği salonda kısa bir konuşma yapan Ömer Faruk Özgül konuklar tarafından büyük alkış aldı. Serginin ardından konuklar 17-21 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan 'Londra Fashion Week' moda haftası dolasıyla, ünlü Türk modacı Zeynep Kartal'ın dokuzuncu sezon Haute Couture kreasyonu "Constance"i görkemli defilesini izlemeye üst kata çıktı.

İngiltere'de yaşayan ünlü Türk modacı Zeynep Kartal'ın Londra Türk Büyükelçiliği Rezidansında gerçekleştirdiği defile de, 2017 Sonbahar-Kış kreasyonu muhteşem bir davet ile tanıttı. 24 mankenin podyuma çıktığı defile, Lion Diamond sponsorluğunda gerçekleşirken, birbirinden güzel elbiselerin yanı sıra Lion Diamond imzası taşıyan göz alıcı mücevherler de katılımcıların büyük beğenisini topladı. Londra Büyükelçisi Abdurrahman Bilgiç ev sahipliğinde gerçekleşen defileye başta Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ayşe Türkmenoğlu olmak üzere Londra'da yaşayan Türklerin yanı sıra bir çok yabancı ünlü isimde defileye izledi. Muhteşem defilenin ardından modacı Zeynep Kartal, bu gecede kendisine destek veren isimlere plaket vermeyi ihmal etmedi.

Modacı Zeynep Kartal, bu yıl 1920'lerin gizemli parıltılı ve ihtişamlı stilinden ilham alıyor ve tehlikeli bir feminenlik ortaya koyan baştan çıkarıcı "Kartal Kadını"nı yaratıyor. Kartal kadını, çelik gibi sağlam, güçlü ve yanı zamanda femme fatale tavırlarıyla seksiliğini sergilemekten çekinmeyen bir kadın duruşu sergiliyor. Ünlü modacı Zeynep Kartal bugüne kadar dünyaca ünlü isimler, Lady Gaga, Ellie Goulding, Nicole Scherzinger , Shanina Shaik, Maisie Williams ve Naomie Harris'e özel tasarımlar hazırladı.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
500
title