Lisa Stansfield Türkiye'de İlk Konserini Verecek - Haberler
Haberi Paylaş

Lisa Stansfield Türkiye'de İlk Konserini Verecek

Lisa Stansfield Türkiye'de İlk Konserini Verecek
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Lisa Stansfield, 18 Eylül Çarşamba akşamı Türkiye'deki ilk konseriyle, Harbiye Açıkhava'da İstanbul'u fethetmeye hazırlanıyor.90'lı yılların Soul ve Pop müziğinin divası Lisa Stansfield, kendi alanlarında dünyanın en ünlü müzisyenlerinden Barry...

Lisa Stansfield, 18 Eylül Çarşamba akşamı Türkiye'deki ilk konseriyle, Harbiye Açıkhava'da İstanbul'u fethetmeye hazırlanıyor.

90'lı yılların Soul ve Pop müziğinin divası Lisa Stansfield, kendi alanlarında dünyanın en ünlü müzisyenlerinden Barry White, George Michael,Queen, 2Pac ve Coldcut ile birlikte düet yaptığı parçalarını, Türkiye'deki ilk konseriyle 18 Eylül'de Harbiye Açıkhava'da seslendirmeye hazırlanıyor. 90'lı yılların Soul müzik fenomeni Lisa Stansfield, 18 Eylül'de Harbiye Açıkhava'da gerçekleştireceği ilk konseriyle İstanbullu hayranlarına sürprizler planlıyor. 'Freddie Mercury Tribute' konserinde, eğlenceli tarafını ortaya çıkartarak 'I Want To Break Free' şarkısında, klibindeki gibi bigudilerle çıkan Stansfield, İstanbul konserinde de farklı performanslarla izleyicileri şaşırtmaya hazırlanıyor.

"TÜRK YEMEKLERİNE BAYILIYORUM"

Hayat dolu vokalleri ve zamansız şarkılarıyla, dünyanın dört bir yanında listelerin ilk sıralarında uzun süre kalan Lisa Stansfield, George Michael, Queen, 2Pac, Coldcut ve idolü olan Barry White'la birlikte imza attığı parçalarla sayısız Brit, Ivor Novello ve Billboard ödüllerinin sahibi oldu. Eşi ve müzik prodüktörü Ian Devaney ile 2013 sonbaharında çıkacak yeni albümü 'Seven' üzerinde çalışan sanatçı, bu albümünden yepyeni şarkılarını ilk kez İstanbul'da müzik severlerin beğenisine sunacak.

"All Around The World", "Never, Never Gonna Give You Up", "Change" ve "The Real Thing" gibi unutulmaz parçalara imza atan Lisa Stansfield, 'Turkcell Yıldızlı Geceler' kapsamında 18 Eylül Çarşamba akşamı Türkiye'deki ilk konseriyle, Harbiye Açıkhava'da İstanbul'u fethetmeye hazırlanıyor. Lisa Stansfield, "İstanbul'un çok güzel ve büyüleyici bir şehir olduğunu biliyorum. Türk yemeklerine de bayılıyorum. İstanbul'a gelmek için sabırsızlanıyorum" dedi. - İSTANBUL

Lisa Stansfield Türkiye'de İlk Konserini Verecek

Lisa Stansfield Türkiye'de İlk Konserini Verecek

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title