Lerzan Mutlu, 10 Yıllık Aşkını Rus Kadınla Basmış

Lerzan Mutlu, 10 Yıllık Aşkını Rus Kadınla Basmış

Haberler.com - Haberler | Magazin

Ünlü şarkıcı Lerzan Mutlu, "Söylemezsem Olmaz" pogramında, büyük aşkının kendisini Rus kadınla nasıl aldattığını anlattı.

Lerzan Mutlu, aldatılarak ayrıldığı 10 yıllık büyük aşkını canlı yayında anlattı.

Beyaz Tv'de yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" programının moderatörü olan Lerzan Mutlu, nasıl aldatıldığını şu sözlerle anlattı:

"EE SONRA DEDİM ŞOKE OLDU"

"10 senelik büyük aşkım, ne gereksiz bir aşktı. Beni yılanların arasında hayvanat bahçesinde bıraktı. Çok cimriydi, sonradan Rus sevgilileri olmaya başladı. 4 senem onu unutmakla geçti. Ellerini çok beğenmiştim, bana çok aşık olmasına aşık olmuştum. Meğerse herkese karşı öyleymiş. 10 sene boyunca başkaları da olmuş ben sonra öğrendim. Bir gün Ortaköy'e çekime gidiyordum. Yayına 10 dakika vardı. Arabasını gördüm, tüm restoranlara baktım içeriye girip, sonra bir döndüm baktım karşısında Rus bir kadın vardı. Karşısında kadına bir şeyler anlatırken yanına gidip "Ee sonra" dedim, şoke oldu. Sonra çıkıp ağlayarak yayına gittim."

Haber Yorumları (1)
DADAŞ: unutulduya bişekilde piyasaya çıkması lazım.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title