Leeds Üniversitesi Haberleri

Leeds Üniversitesi haber, Leeds Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Leeds Üniversitesi - 02.09.2021
Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesinin YKS şampiyonları hedefledikleri bölümlere yerleşti
IB mezunu 4 öğrenci yurt dışındaki üniversitelerden kabul aldı Uluslararası Diploma (IB) mezunu öğrenciler yurt dışından üniversiteleri tercih etti. İngiltere Leeds Üniversitesi Havacılık ve Uzay Mühendisliği Bölümü'nden 1, Finlandiya Aalto Üniversitesi Veri Bilimi Bölümü'nden 1, İngiltere Manchester Üniversitesi Kimya Bölümü'nden de 2 öğrenci kabul aldı.
Leeds Üniversitesi - 18.06.2021
AB-İngiltere ilişkilerinde Kuzey İrlanda gerilimi artıyor
Ocak ayından bu yana İngiltere ile Avrupa Birliği (AB) arasında Kuzey İrlanda Protokolü üzerinden yaşanan anlaşmazlıklar geçtiğimiz hafta İngiltere'de düzenlenen G7 zirvesinde tekrar gündeme geldi.
Leeds Üniversitesi - 12.05.2021
İktisadi Düşünce Araştırmaları Platformu'nun düzenlediği sempozyum 22 Mayıs'ta başlıyor
Konuşmacılar arasında şu isimler bulunuyor: "Kerem Alkin (Türkiye OECD Daimi Temsilcisi, Fransa), Mehmet Asutay (Durham Üniversitesi, İngiltere), Robert John Aumann (Hebrew Üniversitesi, 2005 Nobel İktisat Ödülü, İsrail), Peter Joseph Boettke (George Mason Üniversitesi, ABD), Wolfram Elsner (Bremen Üniversitesi, Almanya), Ercan Eren (Yıldız Teknik Üniversitesi, Türkiye), Carmelo Ferlito (Center for Market Education Başkanı, Malezya), Dennis O. Flynn (Pacific Tarih Araştırmaları, ABD), Daniel M. Hausman (Rutgers Üniversitesi, ABD), Deirdre Nansen McCloskey (Chicago Illinois Üniversitesi, ABD), Malcolm C. Sawyer (Leeds Üniversitesi, İngiltere), Stefano Sıvıero (Bank of ITALY, İtalya), Lord Robert Skıdelsky (Warwick Üniversitesi, İngiltere), Vernon L.
Leeds Üniversitesi - 07.05.2021
AB-İngiltere ilişkileri ekseninde Kuzey İrlanda Protokolü'nün geleceği
2016 yılında Brexit oylamasında Avrupa Birliği'nden (AB) çıkma kararı halk tarafından onaylanan İngiltere'nin AB ile ilişkileri 2021 Ocak ayına gelene kadar bir dizi siyasi ve ekonomik pazarlığın gölgesinde ilerlerken bu süreç birçok belirsizliği de taraflar arasında gri alanlar oluşturacak...
Leeds Üniversitesi - 25.02.2021
İngiltere'nin Brexit sonrası Körfez ve Orta Doğu politikaları: Sınırlar ve fırsatlar
Brexit ile ortaya çıkan tartışmalara bakıldığında, özellikle ekonomik açıdan beklentiler, İngiltere'nin çeşitli maliyetler yüklenmek zorunda kalacağı yönündeydi.
Leeds Üniversitesi - 23.08.2020
Dünya üzerinde 30 yıldan kısa sürede 28 trilyon ton buzul eridi
Leeds Üniversitesinden Tom Slater, 28 trilyon ton buzulun, İngiltere'nin tüm yüzeyini 100 metre kalınlığında donmuş bir su tabakasıyla kaplayacağına dikkati çekti.
Leeds Üniversitesi - 20.04.2020
Rolls-Royce'tan ekonominin toparlanmasına yardımcı olmak için Kovid-19 veri ittifakı
Leeds Üniversitesi Leeds Veri Analitiği Enstitüsü'nden Profesör Mark Birkin, "Kovid-19 krizi, hükümetlerin mobilite, davranış ve insan iletişim ağları hakkında gerçek dünyaya ait çözüm edinmeleri gerektiğini bütün dünyaya gösterdi.
Leeds Üniversitesi - 04.10.2019
Muhammed Salah, İngiliz halkına örnek oluyor
Leeds Üniversitesi'nde "Orta Doğu" üzerine eğitim almasının ardından İslam'ı araştırmaya devam ettiğini kaydeden Ben Bird, "Bu noktadan sonra fikirlerim değişti.
Leeds Üniversitesi - 06.08.2019
Dünyanın en ince altını üretildi
Phys.org'un haberine göre, Leeds Üniversitesi bilim insanları yaptıkları çalışmada, yalnızca 0,47 nanometre inceliğinde ve insan tırnağından yaklaşık 1 milyon kez daha küçük altın üretmeyi başardı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Leeds Üniversitesi Haberleri | Leeds Üniversitesi Haber - Haberler - Leeds Üniversitesi haberleri, son dakika leeds üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesinin YKS şampiyonları hedefledikleri bölümlere yerleşti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.9.2021 11:18:45. #1.16#

title