Kutluğ Ataman Haberleri

Kutluğ Ataman haber, Kutluğ Ataman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kutluğ Ataman - 16.06.2020
Yapımcı Zeynep Atakan "Uluslararası Göç Filmleri Festivali"nde gençlerle bir araya geldi Açıklaması
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından desteklenen, Anadolu Ajansının Global İletişim Ortağı olduğu festivalde, Elia Suleyman, Nuri Bilge Ceylan, Tayfun Pirselimoğlu, Kutluğ Ataman gibi birçok başarılı yönetmenin filmlerinin yapımcılığını üstlenen ve 10 yıldır Türkiye sineması için insan kaynağına destek olan Yapım Laboratuvarı'nın (YAPIMLAB) kurucusu Zeynep Atakan, 2 gün boyunca devam eden atölyede genç sinemacılarla bir araya geldi.
Kutluğ Ataman - 31.01.2020
İstanbul tarımın alternatif geleceği için bir araya gelecek!
Kutluğ Ataman'ın Erzincan'daki ödüllü tarım uygulaması nasıl örnek alınabilir? Konferansta, ayrıca Türkiye'den örnek proje ile geçtiğimiz hafta Arkitera işveren ödülü alan "Palanga" isimli proje örneği üzerinden Palanga Sanat ve Mimarlık Çiftliği (PAAF) kurucusu ve sanatçı Kutluğ Ataman konuşma yapacak.
Kutluğ Ataman - 14.10.2019
"1. Erzincan Uluslararası Kısa Film Festivali"
Festivalin jüri başkanlığını yönetmen Kutluğ Ataman, üyeliklerini yönetmenler Tarkan Karlıdağ, Veli Çelik, S¸afak Bakkalbaşıoğlu, Su¨leyman Civliz, Hakan Kurşun, Nagihan Çakar Bikiç, gazeteci Canan Kaya'nın yanı sıra oyuncular Cengiz Bozkurt, Asuman Dabak ve Wilma Elles ile Digitu¨rk yapımcısı Nurdan Sever üstlendi.
Kutluğ Ataman - 04.02.2019
Salt Araştırma'nın "Archives.saltresearch.org" Sitesi Yenilendi
"archives.saltresearch.org" üzerinden incelenebilecek arşivler arasında ise şunlar yer alıyor: "Hüseyin Bahri Alptekin, Mustafa Altıntaş, Tomur Atagök, Kutluğ Ataman, Cengiz Çekil, Gülsün Karamustafa, Ahmet Öktem, İsmail Saray ve Yusuf Taktak'a ait sanatçı arşivleri.
Kutluğ Ataman - 10.04.2018
Kardeşim İçin Der'a" Filminin Galası Suriye'de Yapıldı
AA muhabirlerinin savaş bölgelerinde çekilen fotoğraflarından oluşan serginin de ziyarete açıldığı gösterim öncesi, yazar Yusuf Kaplan ile yönetmen Kutluğ Ataman, savaş ve sanat konularında söyleşi yaptı.
Kutluğ Ataman - 23.10.2017
Kutluğ Ataman'ın "William Shakespeare'in Tüm Eserleri"
Kutluğ Ataman'ın "William Shakespeare'in Tüm Eserleri/The Complete Works of William Shakespeare" adlı video çalışması Belçika'nın Antwerp şehrinde, Royal Atheneum of Antwerp'te sergileniyor.
Kutluğ Ataman - 30.07.2017
Yönetmen Ataman Yaralı Kuşlara Şifa Olmak İstiyor
Erzincanlı yönetmen ve sanatçı Kutluğ Ataman, yaralı yabani kuşların tedavi edilip doğaya kazandırılması için kuş korusu oluşturduğunu belirterek, "Yerel hayvan kuruluşları başta olmak üzere hayvanseverlerin bu tür kuşların koruya getirilmesi çağrısında bulunuyorum.
Kutluğ Ataman - 13.07.2017
Dha Yurt Bülteni-8
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Orkan Okulu vatandaşın ilgisi Orhan Okulu ile röp Kemal Yılmaz ile röp Genel detay görüntüler Haber-Kamera: Ali Can ZERAY/EDİRNE, ==================================================== Kutluğ Ataman'ın Erzincan'daki evine iki uluslararası mimari ödül   USTA yönetmen ve sanatçı Kutluğ Ataman'ın Erzincan'da kurduğu Mehmet Ali Bey Palangası'nın içine yapılan Erginoğlu & Çalışlar imzalı ev, iki uluslararası mimari ödül kazandı.
Kutluğ Ataman - 13.07.2017
Kutluğ Ataman'ın Erzincan'daki Evine İki Uluslararası Mimari Ödül
USTA yönetmen ve sanatçı Kutluğ Ataman'ın Erzincan'da kurduğu Mehmet Ali Bey Palangası'nın içine yapılan Erginoğlu & Çalışlar imzalı ev, iki uluslararası mimari ödül kazandı.
Kutluğ Ataman - 12.07.2017
"Stefan'ın Odası" Wıtchtv'de Ziyarete Açıldı!
Kutluğ Ataman imzalı, çoklu kanal video enstalasyonu "Stefan'ın Odası", tek kanal versiyonu ile WitchTV'de şimdi herkesin ziyaretine açık!
Kutluğ Ataman - 31.05.2017
Kutluğ Ataman, Korsana Tepki İçin Witchtv'yi Kurdu
Yönetmen Kutluğ Ataman, internetteki korsan yayınlara engel olmak ve sansürlenen filmlerinin aslını seyircisiyle buluşturmak amacıyla WitchTV adını verdiği Youtube kanalını kurdu.
Kutluğ Ataman - 09.04.2017
Sakıp Sabancı'nın Portresi" Yuvasına Geri Döndü
Sakıp Sabancı'nın vefatının 13. yıl dönümü dolayısıyla tasarlanan "Sakıp Sabancı'nın Portresi", Sabancı Center'da sergilenmeye başlıyor Sabancı Holdi·ng açıklamasına göre, Sakıp Sabancı'nın vefatının 13. yıl dönümü dolayısıyla dünyaca tanınan sanatçı Kutluğ Ataman tarafından tasarlanan ve Türkiye'nin yanı sıra uluslararası sanat çevrelerince öncelikle takip edilen sanat organizasyonlarında sanatseverlerle buluşan "Sakıp Sabancı'nın Portresi·", ilk olarak 2014'te Sakıp Sabancı Müzesi'nde sergilendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kutluğ Ataman Haberleri | Kutluğ Ataman Kimdir - Haberler - Kutluğ Ataman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kutluğ Ataman kimdir, hayatı ve biyografisi. Nursel Köse kimdir? Ebru Akel'le Kadın İsterse konuğu: Nursel Köse kimdir, kaç yaşında
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 12:50:14. #1.15#
title