Kutluğ Ataman Haberleri

Kutluğ Ataman haber, Kutluğ Ataman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kutluğ Ataman - 04.10.2021
"9. Boğaziçi Film Festivali"nin Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması'nın jürisi belirlendi
Diğer jüri üyeleri arasında ise "Geriye Kalan" ve "Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku" filmleri ile festivallerden ödülle dönen Çiğdem Vitrinel, ilk uzun metraj filmi "Zerre"nin ardından dünya prömiyerini gerçekleştirdiği 35. Uluslararası Moskova Film Festivali'nde "Gölgeler İçinde" filmi ile Jüri Özel Ödülü ve 8. Boğaziçi Film Festivali'nde "En İyi Yönetmen Ödülü" alan yönetmen Erdem Tepegöz, Kutluğ Ataman'ın yönettiği "İki Genç Kız" filmi ile başladığı sinema kariyerine "Kader", "Gece" ve "Dilsiz" gibi birçok başarılı filmde yer alarak devam eden ödüllü oyuncu Vildan Atasever ve aralarında "Ali Baba ve 7 Cüceler", "Pek Yakında", "Gölgesizler", "Ara" ve "Beynelmilel" filmlerinin bulunduğu 30'a yakın filmde görüntü yönetmenliği gerçekleştiren Gökhan Atılmış yer alıyor.
Kutluğ Ataman - 11.05.2021
Sanat dünyasının İsrail'in Filistinlilere yönelik saldırılarına tepki devam ediyor
Sosyal medya hesaplarından tepkilerini dile getiren ünlü isimler arasında ayrıca oyuncu Belçim Bilgin, Gökçe Akyıldız ve Vildan Atasever, şarkıcı Zeynep Bastık, Yeşim Salkım, Aynur Aydın ile yönetmen Kutluğ Ataman da yer alıyor.
Kutluğ Ataman - 16.06.2020
Yapımcı Zeynep Atakan "Uluslararası Göç Filmleri Festivali"nde gençlerle bir araya geldi Açıklaması
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından desteklenen, Anadolu Ajansının Global İletişim Ortağı olduğu festivalde, Elia Suleyman, Nuri Bilge Ceylan, Tayfun Pirselimoğlu, Kutluğ Ataman gibi birçok başarılı yönetmenin filmlerinin yapımcılığını üstlenen ve 10 yıldır Türkiye sineması için insan kaynağına destek olan Yapım Laboratuvarı'nın (YAPIMLAB) kurucusu Zeynep Atakan, 2 gün boyunca devam eden atölyede genç sinemacılarla bir araya geldi.
Kutluğ Ataman - 31.01.2020
İstanbul tarımın alternatif geleceği için bir araya gelecek!
Kutluğ Ataman'ın Erzincan'daki ödüllü tarım uygulaması nasıl örnek alınabilir? Konferansta, ayrıca Türkiye'den örnek proje ile geçtiğimiz hafta Arkitera işveren ödülü alan "Palanga" isimli proje örneği üzerinden Palanga Sanat ve Mimarlık Çiftliği (PAAF) kurucusu ve sanatçı Kutluğ Ataman konuşma yapacak.
Kutluğ Ataman - 14.10.2019
"1. Erzincan Uluslararası Kısa Film Festivali"
Festivalin jüri başkanlığını yönetmen Kutluğ Ataman, üyeliklerini yönetmenler Tarkan Karlıdağ, Veli Çelik, S¸afak Bakkalbaşıoğlu, Su¨leyman Civliz, Hakan Kurşun, Nagihan Çakar Bikiç, gazeteci Canan Kaya'nın yanı sıra oyuncular Cengiz Bozkurt, Asuman Dabak ve Wilma Elles ile Digitu¨rk yapımcısı Nurdan Sever üstlendi.
Kutluğ Ataman - 04.02.2019
Salt Araştırma'nın "Archives.saltresearch.org" Sitesi Yenilendi
"archives.saltresearch.org" üzerinden incelenebilecek arşivler arasında ise şunlar yer alıyor: "Hüseyin Bahri Alptekin, Mustafa Altıntaş, Tomur Atagök, Kutluğ Ataman, Cengiz Çekil, Gülsün Karamustafa, Ahmet Öktem, İsmail Saray ve Yusuf Taktak'a ait sanatçı arşivleri.
Kutluğ Ataman - 10.04.2018
Kardeşim İçin Der'a" Filminin Galası Suriye'de Yapıldı
AA muhabirlerinin savaş bölgelerinde çekilen fotoğraflarından oluşan serginin de ziyarete açıldığı gösterim öncesi, yazar Yusuf Kaplan ile yönetmen Kutluğ Ataman, savaş ve sanat konularında söyleşi yaptı.
Kutluğ Ataman - 23.10.2017
Kutluğ Ataman'ın "William Shakespeare'in Tüm Eserleri"
Kutluğ Ataman'ın "William Shakespeare'in Tüm Eserleri/The Complete Works of William Shakespeare" adlı video çalışması Belçika'nın Antwerp şehrinde, Royal Atheneum of Antwerp'te sergileniyor.
Kutluğ Ataman - 30.07.2017
Yönetmen Ataman Yaralı Kuşlara Şifa Olmak İstiyor
Erzincanlı yönetmen ve sanatçı Kutluğ Ataman, yaralı yabani kuşların tedavi edilip doğaya kazandırılması için kuş korusu oluşturduğunu belirterek, "Yerel hayvan kuruluşları başta olmak üzere hayvanseverlerin bu tür kuşların koruya getirilmesi çağrısında bulunuyorum.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kutluğ Ataman Haberleri | Kutluğ Ataman Kimdir - Haberler - Kutluğ Ataman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kutluğ Ataman kimdir, hayatı ve biyografisi. Yasak Elma 'Aysel' Vildan Atasever kimdir? Vildan Atasever kaç yaşında, nereli, mesleğ
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 15:43:37. #1.14#

title