Haberi Paylaş
Seçkin Piriler Dj Kabininde

Seçkin Piriler Dj Kabininde

Kültür Sanat Haberleri

Türkiye'nin Yakından Tanıdığı Ünlü Manken Seçkin Piriler, İlk Kez Dj Kabininde Ankara'lı Müzikseverlerle Buluşmaya Hazırlanıyor. Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Askerde ve Çılgın Dershane Gibi Filmlerde Yardımcı Rol Üstlenen ve 2003 Yılında Kırmızı Pabuçlar Adlı Bir Albüm Çıkaran Piriler, 8 Mayıs Cuma Günü Private Lights Serisinin İlki Olarak Murphy's'de Başkentlilerle Buluşacak.

TÜRKİYE’nin yakından tanıdığı ünlü manken Seçkin Piriler, ilk kez Dj Kabininde Ankara’lı müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Askerde ve Çılgın Dershane gibi filmlerde yardımcı rol üstlenen ve 2003 yılında Kırmızı Pabuçlar adlı bir albüm çıkaran Piriler, 8 Mayıs cuma günü Private Lights serisinin ilki olarak MURPHY’s’de Başkentlilerle buluşacak. Gecede Seçkin Piriler’e Fatih Öz, Derman İpek ve Akın Erdem eşlik edecek. Sempatik kişiliğiyle bilinen ünlü manken, Ankara’daki bu muhteşem organizasyon için sabırsızlandığını ifade etti.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Kültür Sanat

Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title