Kahraman polisimiz, minik buzağıyı sırtına alıp alevlerden kurtardı - Haberler
Haberi Paylaş

Kahraman polisimiz, minik buzağıyı sırtına alıp alevlerden kurtardı

Haberler.com / Jülide İshakoğlu - Haberler | Güncel
Kahraman polisimiz, minik buzağıyı sırtına alıp alevlerden kurtardı

Milas'ın Türkevleri Mahallesi yerleşim yerlerine ulaşan orman yangını nedeniyle boşaltılırken masum canlar da unutulmadı. Türk Polis Teşkilatı tarafından paylaşılan fotoğrafta, bir polis memurunun minik buzağıyı sırtında taşıması duygulandırdı.

Türkiye, günlerdir alevlerle mücadele ediyor. Milas'ta Türkevleri Mahallesi'nde etkili olan orman yangını, rüzgar ve farklı bölgelere saçılan kozalak parçalarının tutuşması nedeniyle geniş bir alana yayıldı.

Kemerköy Termik Santrali'nin bahçesini çevreleyen tel örgülere kadar ulaşan yangınla ilgili gece boyunca yoğun mücadele sürdürüldü. Santral çevresinde hazır bekletilen çok sayıda arazöz, itfaiye aracı, TOMA ve su tankeriyle alevlerin termik santralin ana binası ve üniteleri ile sosyal tesislere ulaşmasının önüne geçildi. Yangın, ekiplerin çalışmasıyla yangın kontrol altına alındı.

MASUM CANLAR DA UNUTULMADI

Bu sırada çevre mahallelerde yaşayan vatandaşlar, ekipler tarafından güvenlik amacıyla tahliye edildi. Türk Polis Teşkilatı bölgede kalan masum canları da unutmadı.

Kahraman polisimiz masum bir canı sırtına alarak alevlerden uzağa taşıdı

"ALEVLERDEN UZAĞA" NOTUYLA PAYLAŞTILAR

Türk Polis Teşkilatı, minik bir buzağıyı sırtında taşıyan polisin fotoğrafını "Alevlerden uzağa" notuyla sosyal medyada paylaştı.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Jülide İshakoğlu
Haberler.com Haberler.com - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (2)
Yusuf Kuzgun:allahim polisimize askerimize saglik versin ayaklarina tas deydirmesin hepsi bizim kardeslerimiz bizim icin varlar bizim rahat uyumamiz icin varlar
Yusuf Kuzgun:ben nerdeyse butun avrupa ulkelerini gezdim bizim polisimiz gibi polis yok dunyada vatin seven milletin seven yardimci olan dunaydaki tek polis teskilati turkiyede baskasi yalan
500