Koşuyolu Hastanesi Haberleri

Koşuyolu Hastanesi haber, Koşuyolu Hastanesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Koşuyolu Hastanesi - 26.05.2021
Odaklanma Sorunu Yaşayan Çocuklar için 8 Öneri
ÇALIŞMA MASASINDA DİKKAT DAĞITICI ŞEYLER BULUNDURMAYIN Özellikle online ders sırasında, ortamın sessiz, iyi aydınlatılmış ve normal oda sıcaklığında olmasının çocuğun odaklanmasına katkı sağlayacağını söyleyen Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi'nden Uzm.
Koşuyolu Hastanesi - 25.09.2020
Son dakika haber! Hareketsiz yaşam ve sağlıksız beslenme alzaymır riskini artıyor
Bir son dakika haberine göre Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Nöroloji Uzmanı Doç. Dr. Burcu Örmeci, iyi beslenmeye ve fiziksel aktiviteye emek harcamak istemeyen, hareketsiz ve kilolu kişilerde alzaymır görülme ihtimalinin yüksek olduğunu bildirdi.
Koşuyolu Hastanesi - 16.07.2020
Spor öncesi ısınma ve germe egzersizleriyle eklem zedelenmesi önlenebilir
Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doç. Dr. Gökhan Meriç, spor yaparken vücudun aşırı zorlanmasına izin vermemek için öncesinde ısınma ve germe egzersizleri yaparak olası eklem ve kas dokusu zedelenmelerinin önlenebileceğini bildirdi.
Koşuyolu Hastanesi - 08.06.2020
Son dakika... "Yeni normalde" hastanelere randevulu gitmek riskten koruyacak
Kırali, sözlerini şöyle tamamladı: "Esasında bu aşamada en önemli görev hastalarımıza düşüyor. Kendileri ve yakınlarında bir bulaşma olmadığından emin olarak bize başvurduklarında her türlü tedavi olanağından ivedilikle yararlanabileceklerdir. Koşuyolu hastanesi, tam kapasite ve donanımla temiz hastane statüsünde hizmete hazır halde hastalarımızı beklemektedir.
Koşuyolu Hastanesi - 29.05.2020
Ameliyat önerilen tiroid nodülünden iğneyle eritme yönetimiyle kurtuldu
Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Endokrin Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Erhan Ayşan'a başvuran Buçan'a, ultrasonografi cihazı yardımıyla, iğne ile eritme yöntemi yani, radyofrekans tedavisi uygulandı ve nodül eritildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Koşuyolu Hastanesi Haberleri | Koşuyolu Hastanesi Haber - Haberler - Koşuyolu Hastanesi haberleri, son dakika koşuyolu hastanesi haber ve gelişmeleri burada. Melih Cevdet Anday kimdir? Melih Cevdet Anday eserleri, hayatı ve biyografisi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 21:16:35. #1.14#

title