Korku İllüzyon Dünyasının Mental Yıldızı Olcay Kutluca Ödül Aldı! - Haberler
Haberi Paylaş

Korku İllüzyon Dünyasının Mental Yıldızı Olcay Kutluca Ödül Aldı!

Bültenler - Haberler | Güncel
Korku İllüzyon Dünyasının Mental Yıldızı Olcay Kutluca Ödül Aldı!

Magazin dünyasının lokomotif yayınları arasında yer alan Moon Life dergisinin bu yıl altıncısı düzenlenen ödül gecesinde başarılı isimlere ödülleri takdim edildi.

Pınar Altuğ, Oktay Kaynarca, Ferman Toprak gibi isimlerin yanı sıra korku illüzyon dünyasının mental yıldızı Olcay Kutluca gibi yeni nesil sanatçılar da başarısını aldığı ödülle renklendirdi.

Esra Balamir'in sunduğu gecede, 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' yılın en iyi dizisi ödülüne, Pınar Altuğ yılın en iyi kadın oyuncusu ödülüne, Ferman Toprak yılın arabesk sanatçısı ödülüne, korku temalı tehlikeli gösterileri ile dikkat çeken Olcay Kutluca yılın en iyi korku illüzyonisti ödülüne layık görüldü. Oktay Kaynarca ile Onur Tan geceden 3 ayrı ödülle ayrılırken, 'Yaşam Boyu Onur Ödülü' Vural Tümer Metin, Yüksel Altuğ veusta Tiyatrocu Müjdat Gezen'e verildi.

'Mentalist Show' isimli gösterisiyle tanınan ve gecenin en ilginç isimleri arasında yer alan illüzyonist Kutluca, gecede ödül alan tüm sanatçı dostlarını ve konukları gösterisine davet etti.

Geceye katılan misafirlerle yakından ilgilendiği görülen Moon Life Yönetim Kurulu Başkanı Alper Alp, gecede kendisini yalnız bırakmayan basın mensuplarına ve davetlilere teşekkür etti.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500