Körfez Belediye Başkanı Baran, Hafta Sonunu Yoğun Geçiriyor

Körfez Belediye Başkanı Baran, Hafta Sonunu Yoğun Geçiriyor

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, bu hafta sonu da yoğun mesaisine devam etti.

Körfez Belediye Başkanı Baran, Hafta Sonunu Yoğun Geçiriyor

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran bu hafta sonu da yoğun mesaisine devam etti.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran hafta sonu programlarına kentte devam eden çalışmaları inceleyerek başladı. Planlanan projeleri tek tek hayata geçiren Başkan Baran, Tütünçiftlik viyadük altında ve çevresinde planlanan, kısa süre içerisinde başlayacak çalışmaları teknik ekibi ile birlikte inceledi.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, "Göreve geldiğimiz günden bu tarafa tüm ekibim ve çalışma arkadaşlarımla birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz ve her alanda da hizmetlerimiz ve çalışmalarımız devam ediyor" dedi.

Belediye Başkanı İsmail Baran her fırsatta yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmaların hızlı bir şekilde tamamlanmasına özen gösteriyor. Körfez genelinde yapılması gereken hizmetler öncelik sırasına göre çalışma programına alınarak vatandaşların istek ve talepleri tek tek hayata geçiyor. Göreve geldiği günden bu güne yapılan her hizmette vatandaşların da fikrini alan ve istekler doğrultusunda çalışmaların yürütülmesini sağlayan Belediye Başkanı İsmail Baran'a vatandaşlarda yoğun ilgi gösterdi. Çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı İsmail Baran'a teşekkür eden vatandaşlar, başarılarla dolu hizmetlerinin artarak devam etmesini dilediler.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İşçi Durağını ziyaret ederek, işçilerle sohbet edip istek ve taleplerini dinledi. İşçilerle sıcak ve samimi ilişkiler kuran Başkan Baran, günlük yapılan işler hakkında emekçilerle sohbet etti. Kendileri için yapılan çalışmalardan da bahseden Başkan Baran, "Sabahın erken saatlerinde siz emekçilerimize sıcak çorba ikram ediyoruz. Emekçilerimizin her zaman yanındayız. Sizlerin hakkını en iyi şekilde gözetiyoruz, bundan şüpheniz olmasın" şeklinde konuştu. - KOCAELİ

Kaynak: İHA