Konseri İptal Etti

Konseri İptal Etti

Şarkıcı Yaşar'ın Alanya'da Dün Akşam Vereceği Konser İptal Edildi. Ama Neden?

Konseri İptal Etti

ŞARKICI YAŞAR'IN ALANYA'DA DÜN AKŞAM VERECEĞİ KONSER İPTAL EDİLDİ. AMA NEDEN?

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mehmet Ali Dim, şarkıcı Yaşar'ın, Alanya'da dün akşam vereceği konseri, Antalya Havalimanına kendisini almak üzere Alanya'dan gönderilen minibüste başkalarının da bulunduğunu bahane ederek, konserini iptal edip, İstanbul'a döndüğünü öne sürdü.

Bugün'ün haberine göre; Mehmet Ali Dim yaptığı açıklamada, AGC'nin düzenlediği "2007 Medya Başarı Ödülleri" töreninden sonra konser verecek pop şarkıcısı Yaşar'ın, bu akşamki konsere çıkmayacağını bildirdi. Dim, Yaşar'ı Antalya Havalimanından almak üzere Mahmutlar Belediyesine ait özel donanımlı VIP minibüs gönderdiklerini belirterek, Yaşar'ın bu aracı, içinde başkaları da olduğu gerekçesiyle beğenmediğini, şoförle tartıştığını ve bu nedenle kendisini arayarak konseri iptal ettiğini söylediğini belirtti.

Yaşar'ın konseri için davetiye sattıklarını belirten Dim, şarkıcıya, "yaptıkları ve kendilerini güç durumda bıraktığı" gerekçesiyle dava açabileceklerini söyledi. Aracın şoförü Hasan Yaman ise, Yaşar'ın kendisine kötü davrandığını savundu.

Alanya konseri için AGC ile Yaşar arasında aracılık yapan ve bu geceki törende sahne alacak sanatçı Ali Kocatepe de, olaya çok üzüldüğünü ifade ederek, "Yaşar'ın yardımcıları, şoförün saygısızlık yaptığını söylüyorlar. Karşılama anında gereken ilginin gösterilmediğinden yakındılar. Yaşar da çok sinirlenmiş. Yaşar'ı, Alanya'ya ben davet etmiştim. Yaşar'a bizim orkestramız eşlik edecekti ama maalesef olmadı. Çok üzgünüm" diye konuştu.