Ko-mek İzmit Sergisini Gürkan Kubilay ile Açacak

Ko-mek İzmit Sergisini Gürkan Kubilay ile Açacak

MEK İzmit sergisi, Dr. Gürkan Kubilay’ın da katılımıyla Mevlana Kültür Merkezi’nde açılacak.

Ko-mek İzmit Sergisini Gürkan Kubilay ile Açacak
12.04.2015 11:24 | Son Güncelleme: 12.04.2015 11:24

KO-MEK İzmit sergisi, Dr. Gürkan Kubilay'ın da katılımıyla Mevlana Kültür Merkezi'nde açılacak.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları (KO-MEK) 'te sergi açılışları devam ediyor. KO-MEK, bu yılki sergilerde sağlıklı yaşam konularında farkındalık yaratabilmek için konularında uzman olan konukları Kocaelilerle buluşturuyor. İzmit Sergisi'ne "Yemişim Diyetini" söyleşisi Gürkan Kubilay katılacak. Sergi 14 Nisan Salı saat 14.00'da Mevlana Kültür Merkezi'nde açılacak.

Sergide; Yahya Kaptan, Kireçocakları, Tepeköy, Maria Anne, Gündoğdu, Umuttepe, Serdar, Kuruçeşme, Mimar Sinan, Mevlana, M.Ali Paşa, Leyla Atakan, Seka Kaynak Atölyesi kurs merkezleri kursiyerlerinin eserleri yer alacak. "Sağlıklı Mutfaklar" sloganıyla yola çıkan KO-MEK bu yıl sergi açılışlarında ünlü isimleri ağırlıyor. Kartepe' de Dr. Ender Saraç, Gölcük'te Erkan Şamcı' nın ardından bu kez de İzmit Sergi açılışında Dr. Gürkan Kubilay ile diyetler konusunda bilgi verecek. - KOCAELİ

Kaynak: İHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title