Kızların etek altı fotoğraflarını çeken sapığı evire çevire dövdüler! Anbean kamerada - Haberler
Haberi Paylaş

Kızların etek altı fotoğraflarını çeken sapığı evire çevire dövdüler! Anbean kamerada

Demirören Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Bursa'da yoldan geçen genç kızların etek altından fotoğraflarını çektiği öne sürülen 20 yaşındaki M.E.'ye mahalleli tarafından linç girişiminde bulunuldu. İhbarla gelen polis, mahallelinin dövdüğü M.E.'yi gözaltına aldı.

Dün merkez Osmangazi ilçesi Atıcılar Mahallesi'nde sokaktan geçen genç kızların etek altından fotoğraflarını çektiği ileri sürülen M.E.'yi mahalle esnafı fark etti.

LİNÇ ETTİLER

M.E.'ye neden fotoğraf çektiğini soran esnaf ve çevredekiler, açıklama alamayınca dövmeye başladı. Mahallelinin linç girişiminde bulunduğu M.E., ihbarla gelen polis ekiplerince gözaltına alındı. Mahalleliyi sakinleştiren polis, M.E.'yi ifadesi alınmak üzere Küçükbalıklı Polis Merkez Amirliği'ne götürdü. M.E., işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecek.

Kızların etek altı fotoğraflarını çeken sapığı evire çevire dövdüler! Anbean kamerada
Demirören Haber Ajansı / Abdulselam Uğur - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (10)
tarafsızgörüş:20 yaşında daha ergen sayılır. emin olun dayaktan sonra pişman olmuştur... Dayak yeterlidir.
Vatandaş :Suriyeli olduğunu da yazın lütfen. Hiç olmazsa hala anlamayan halkın bir kısmında kamuoyu bilinci oluşsun.
Vatandaş :Sercan Elibal her haberin altına Suriyeli demiyorum, Suriyeliyse Suriyeli diyorum. Başka haber sitelerinde de var aynı haber; Suriyeli olduğu yazıyor, videodaki konuşmaları da Suriyeli olduğunu doğruluyor. Yaygara çıkarmıyorum; doğruyu yazıyorum. Araştırıyorum; senin gibi aklı olmayıp fikri olan tayfasından değilim. Biliyorsan konuş, bilmiyorsan sus adam sansınlar.
500