Kızına özel öğretmen tutan Demet Akalın, ödeyeceği miktarı açıkladı

Kızına özel öğretmen tutan Demet Akalın, ödeyeceği miktarı açıkladı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Kızının eğitimi için sigortalı ve maaşlı özel öğretmen tutan Demet Akalın, "1.500 TL'ye öğretmen buldum. Bir tane evladım var bütün varım yoğum onun" dedi.

Star TV'nin 'Demet ve Alişan İle Sabah Sabah' sabah programında Esin Övet'in modetörlüğünde magazin köşesi eklendi. Gündemin ilk konusu ise her yaptığı açıklamayla adından söz ettiren Demet Akalın oldu. Kızına özel öğretmen tutan şarkıcı, konunun detaylarını da ilk kez anlattı.

"BAŞINDA BİRİ OLSUN DİYE TUTTUK"

Esin Övet'in canlı yayındaki sorularını cevaplayan Akalın, çevresindeki birçok kişinin bu yönteme başvurduğunu belirterek "Bizim yakınlarda devlet okulu olsa kızımı oraya gönderirdim. Hira'nın dadısı veya bakıcısı yok. Anne ve baba olarak biz çalışıyoruz. Başında biri olsun derslere girebilsin diye öğretmen tutmak istedik" dedi.

Kızına özel öğretmen tutan Demet Akalın, ödeyeceği miktarı açıkladı

"1.500 TL'YE ÖĞRETMEN TUTTUM"

Özel öğretmen fiyatlarının 6 bin TL'den başladığını söyleyen şarkıcı, sözlerine şöyle devam etti:"1.500 TL'ye öğretmen buldum. Bir tane evladım var bütün varım yoğum onun. İlkokul 1 çok önemli. Anne-baba olarak bir yöntem bulmaya çalıştık. Benim çocuğumun desteğe ihtiyacı var."

Kızı Hira'nın özel öğretmen istemediğini ve 21 Eylül'de yüz yüze eğitimin başlaması durumunda okula gideceğini söyleyen ünlü sanatçı, "Kızım 'öğretmen istemiyorum' dedi ancak onu bir şekilde tolere edeceğiz düzene koyacağız" ifadelerini kullandı.

Kızına özel öğretmen tutan Demet Akalın, ödeyeceği miktarı açıkladı
Haber Yorumları (151)
AYŞEGÜL: Bir ayakkabıya 32bin veren demet akalın kişisi öğretmeni 1500 TL olunca işi ucuza kapattığına seviniyor yazıklar olsun eğitimin geldiği seviyeye binlerce öğretmen iş bulamadığı için asgari ücretin altında çalışmaya mahkum
O.Y: Böyle yorumlar yaparak kadına Reyting kazanıyor bol verin cahili
GÜL: yazıklar olsun der akalın sen eğitime öğretmene saygın kalmamış sen kendini dünya kurucusumu sandın herkesin evladı var çoban parasız okur Dr oluyor
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title