Kızılcabölükspor Haberleri

Kızılcabölükspor haber, Kızılcabölükspor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kızılcabölükspor - 23.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
TFF 3. Lig'de 9. hafta karşılaşmaları tamamlandı.
Kızılcabölükspor - 23.10.2021
Futbol: Toplu sonuç
TFF 3. Lig'de 9. hafta maçları 1 karşılaşma dışında sona erdi.
Kızılcabölükspor - 23.10.2021
Bitexen Düzcespor: 0-1
STAT: Kızılcabölük Semt HAKEMLER: Mustafa İlker Coşkun (xx), Selçuk Gökgöz (xx), Şükrü Mert (xx) KIZILCABÖLÜKSPOR: Amaç Ulaş (x) - Ali (x) (Dk. 58 Mustafa x), Adem (xx), Alpay (x), Mehmet Kaan (x), Emre Tekin (x) (Dk. 53 Furkan x), Yunus Emre (x) (Dk. 83 Can x), Anıl (xx), Mehmet Akif (x), Kıvanç (x), Vedat (xx) BİTEXEN DÜZCESPOR: Ersin (xx) - Dede (xxx), Recep (xx) (Dk. 90 Emre), Erçin (xx), Hazar Can (xxx), Osman (xx), Erdi (xxx), Oğuzhan (xx) (Dk. 90 Muhammed), Samet (xxx), Nevzat (xx) (Dk. 88 Onur), Murat (xxx) (Dk. 84 Tugay xx) GOL: Dk. 75 Murat (Düzcespor) SARI KART: Samet (Düzcespor) TFF 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta Kızılcabölükspor, 9'uncu haftada konuk ettiği Bitexen Düzcespor'a 1-0 mağlup oldu.
Kızılcabölükspor - 22.10.2021
Kuşadasıspor'un konuğu Beyoğlu
TFF 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta son 2 deplasman maçını kaybeden Kuşadasıspor, yarın evinde Beyoğlu Yeni Çarşı FK ile karşı karşıya gelecek. Kuşadası Özer Türk Stadı'nda oynanacak müsabaka saat 14.00'te başlayacak. Zirvenin 1 puan gerisinde 14 puanla 3'üncü sırada yer alan Kuşadasıspor, 11 puanlı rakibine ilk yenilgisini tattırmaya çalışacak. Grupta son sıradaki Kızılcabölükspor, Play-Off hattındaki Bitexen Düzcespor'u konuk edecek.
Kızılcabölükspor - 22.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Altay (Yeni Malatya) Yarın: 13.30 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi) 16.00 Gaziantep FK-GZT Giresunspor (Kalyon) 16.00 İttifak Holding Konyaspor-Yukatel Kayserispor (Medaş Konya Büyükşehir) 19.00 Göztepe-Trabzonspor (Gürsel Aksel) 24 Ekim Pazar: 13.30 VavaCars Fatih Karagümrük-Atakaş Hatayspor (Atatürk Olimpiyat) 16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Medipol Başakşehir (Antalya) 16.00 Demir Grup Sivasspor-Adana Demirspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 19.00 Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor (Ülker) 25 Ekim Pazartesi: 20.00 Beşiktaş-Galatasaray (Vodafone Park) TFF 1. Lig Bugün: 20.00 Eyüpspor-Adanaspor (Eyüp) 20.00 MKE Ankaragücü-Manisa FK (Eryaman) Yarın: 13.30 Ankaragücü Keçiörengücü-İstanbulspor (Aktepe) 16.00 Tuzlaspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Vefa) 19.00 Beypiliç Boluspor-Menemenspor (Bolu Atatürk) 19.00 Yılport Samsunspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni 19 Mayıs) 24 Ekim Pazar: 13.30 Altınordu-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 16.00 Balıkesirspor-Bursaspor (Balıkesir Atatürk) 19.00 Kocaelispor-Gençlerbirliği (Kocaeli) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.00 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (Karaelmas Kemal Köksal) 14.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Eskişehirspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 14.00 Anagold 24Erzincanspor-Ankara Demirspor (Mustakil Atletizm Pisti) 19.00 Tarsus İdman Yurdu-Nazilli Belediyespor (Tarsus İlçe) 19.00 Isparta 32 Spor-Kırşehir Belediyespor (Isparta Atatürk) 19.00 Akhisarspor-Uşakspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Bucaspor 1928-Teco Karacabey Belediyespor (Yeni Buca) 19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Pazarspor (Diyarbakır) Kırmızı Grup: Yarın: 13.00 Somaspor-Kahramanmaraşspor (Soma Atatürk) 14.00 Bodrumspor-An Zentrum Bayburt Özel İdare (Bodrum İlçe) 14.00 Silahtaroğlu Vanspor-Sivas Belediyespor (Van Atatürk) 14.00 Hekimoğlu Trabzon-Turgutluspor (Ortahisar Yavuz Selim) 14.00 İnegölspor-Sakaryaspor (İnegöl İlçe) 14.00 Niğde Anadolu-Ergene Velimeşespor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi) 14.00 Adıyaman-Diyarbekirspor (Kahta) 19.00 Afjet Afyonspor-Etimesgut Belediyespor (Zafer) 19.00 Ankaraspor-Serik Belediyespor (Osmanlı) 19.00 Çorum-Sarıyer (Çorum Şehir) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 14.00 Hendekspor-Sancaktepe (Hendek Atatürk) 14.00 Bergama Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi (İzmir Atatürk) 14.00 Arnavutköy Belediyespor-Karaman Belediyespor (Bolluca) 14.00 Belediye Kütahyaspor-1954 Kelkit Belediyespor (Dumlupınar) 14.00 Batman Petrolspor-Çatalcaspor (Batman Yeni Şehir) 14.00 Elazığspor-Kahta 02 Spor (Elazığ Doğukent) 14.00 Fatsa Belediyespor-Artvin Hopaspor (Fatsa İlçe) 14.00 Bursa Yıldırımspor-Osmaniyespor (Minareli Çavuş) 14.00 Formül Erbaaspor-Nevşehir Belediyespor (Erbaa İlçe) 2. Grup: Bugün: 14.00 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-52 Orduspor (Elazığ Doğukent) Yarın: 13.00 Siirt İl Özel İdaresi-Çarşambaspor (Siirt Atatürk) 14.00 Alagöz Holding Iğdır-Yomraspor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 14.00 Bayrampaşa-Altındağ (Çetin Emeç) 14.00 Kuşadasıspor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Kuşadası Özer Türk) 14.00 68 Aksaray Belediyespor-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Dağılgan) 14.00 Hacettepespor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Yenimahalle Hasan Doğan) 14.00 Kızılcabölükspor-Bitexen Düzcespor (Kızılcabölük Semt) 14.
Kızılcabölükspor - 18.10.2021
Kızılcabölükspor dibe demir attı
TFF 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta çıktığı 8 maçta galibiyet alamayan, 3 beraberlik ve 5 mağlubiyeti bulunan Kızılcabölükspor, puan tablosunda son sıradan kurtulamadı.
Kızılcabölükspor - 17.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
TFF 3. Lig'de 8. hafta mücadelesi, 3 grupta oynanan maçlarla sona erdi.
Kızılcabölükspor - 17.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig
Futbolda TFF 3. Lig'de 8. hafta maçları yapıldı.
Kızılcabölükspor - 16.10.2021
Fethiyespor zorlu virajda
Ligde 2'nci Grup'ta lider Kuşadasıspor, saat 14.00'te deplasmanda düşme hattındaki Redoks Darıca Gençlerbirliği ile karşı karşıya gelecek. Siyah-beyazlalar galibiyeti bulunmayan rakibini yenerek zirvedeki yerini korumak istiyor. Grupta son sırada yer alan Kızılcabölükspor, Play-Off hattındaki Malatya Yeşilyurt Belediyespor'a konuk olacak.
Kızılcabölükspor - 15.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim) Yarın: 13.30 GZT Giresunspor-Çaykur Rizespor (Çotanak) 16.00 Demir Grup Sivasspor-Fraport TAV Antalyaspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 19.00 Adana Demirspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Yeni Adana) 17 Ekim Pazar: 13.30 Kasımpaşa-Göztepe (Recep Tayyip Erdoğan) 16.00 Galatasaray-İttifak Holding Konyaspor (Nef) 16.00 Altay-VavaCars Fatih Karagümrük (Bornova Aziz Kocaoğlu) 19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Medical Park) 18 Ekim Pazartesi: 20.00 Aytemiz Alanyaspor-Yukatel Kayserispor (Bahçeşehir Okulları) 20.00 Atakaş Hatayspor-Gaziantep FK (Yeni Hatay) TFF 1. Lig Yarın: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-MKE Ankaragücü (Bandırma 17 Eylül) 13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Eyüpspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 16.00 Altaş Denizlispor-Balıkesirspor (Denizli Atatürk) 19.00 Menemenspor-Yılport Samsunspor (Menemen İlçe) 17 Ekim Pazar: 13.30 Ankara Keçiörengücü-Kocaelispor (Aktepe) 16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altınordu (Erzurum Kazım Karabekir) 16.00 Manisa-Adanaspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Bursaspor-Beypiliç Boluspor (Bitci Timsah Park) 18 Ekip Pazartesi: 20.00 İstanbulspor-Tuzlaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.00 Ankara Demirspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (TCDD Ankara Demirspor) 14.00 Pendikspor-Akhisarspor (Pendik) 17 Ekim Pazar: 13.00 Kırklarelispor-Amed Sportif Faaliyetler (Kırklareli Atatürk) 14.00 Nazilli Belediyespor-Anagold 24Erzincanspor (Nazilli İlçe) 14.00 Kırşehir Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Kırşehir Ahi) 14.00 Uşakspor-Isparta 32 Spor (Uşak 1 Eylül) 19.00 Eskişehirspor-Bucaspor 1928 (Eskişehir Yeni) 19.00 Teco Karacabey Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) Kırmızı Grup: Yarın: 14.00 Etimesgut Belediyespor-Sarıyer (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 17 Ekim Pazar: 14.00 Sivas Belediyespor-Bodrumspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 14.00 Ergene Velimeşespor-İnegölspor (Mustafa Kemal Atatürk) 14.00 Kahramanmaraşspor-Silahtaroğlu Vanspor (Ceyhan İlçe) 14.00 Turgutluspor-Ankaraspor (Turgutlu 7 Eylül) 14.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-Çorum (Bayburt Genç Osman) 16.30 Sakaryaspor-Hekimoğlu Trabzon (Yeni Sakarya Atatürk) 19.00 Serik Belediyespor-Somaspor (Akdeniz Üniversitesi) 19.00 Diyarbekirspor-Niğde Anadolu (Diyarbakır) 19.00 Afjet Afyonspor-Adıyaman (Zafer) TFF 3. Lig 1. Grup: 17 Ekim Pazar: 14.00 Bergama Belediyespor-Formül Erbaaspor (Menemen İlçe) 14.00 Karaman Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Kemal Kaynaş) 14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Batman Petrolspor (Kelkit İlçe) 14.00 Sancaktepe-Elazığspor (15 Temmuz) 14.00 Osmaniyespor-Arnavutköy Belediyespor (7 Ocak) 14.00 Artvin Hopaspor-Bursa Yıldırımspor (Hopa İlçe) 14.00 Başkent Gözgöler Akademi-Fatsa Belediyespor (Polatlı İlçe) 14.00 Çatalcaspor-Hendekspor (Müjdat Gürsü) 14.00 Kahta 02 Spor-Nevşehir Belediyespor (Kahta İlçe) 2. Grup: 17 Ekim Pazar: 13.00 Yomraspor-Siirt İl Özel İdaresi (Yomra İlçe) 14.00 Altındağspor-Alagöz Holding Iğdır (Stadı henüz açıklanmadı) 14.00 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Kuşadasıspor (Darıca İlçe) 14.00 Çarşambaspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Çarşamba Şehir) 14.00 İskenderunspor-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (İskenderun 5 Temmuz) 14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Kızılcabölükspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 14.
Kızılcabölükspor - 13.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
TFF 3. Lig'de 7. hafta mücadelesi 3 grupta oynanan maçlarla sona erdi.
Kızılcabölükspor - 13.10.2021
Futbol: Toplu sonuç
Futbolda TFF 3. Lig'de 7. hafta maçları yapıldı.
Kızılcabölükspor - 13.10.2021
Çarşambaspor: 0-0
STAT: Kızılcabölük SemtHAKEMLER: Adem Sarıtaş (xx), Vural Gül (xx), Tolga Dede (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Amaç Ulaş (xx) - Adem (xx), Yunus Emre (xx), Ali (xx), Mustafa Altun (x) (Dk. 72 Can x), Mehmet Kaan (x) (Dk. 72 Emre x), Alpay (xx), Anıl (xx), Mehmet Akif (xx), Kıvanç (x) (Dk.
Kızılcabölükspor - 12.10.2021
Fethiyespor kritik sınavda
TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta ilk hafta maçını kaybettikten sonra üst üste 5 galibiyet alan 15 puanlı lider Fethiyespor yarın hafta içi mesaisinde 1 puan gerisinde yer alan takipçisi Orduspor 1967'ye konuk olacak. 19 Eylül Stadı'nda oynanacak müsabaka saat 19.00'da başlayacak. Fethiye ekibi, rakibine ilk yenilgisini tattırak zirvedeki yerini korumayı ve profesyonel liglerde ilk kez art arda 6 galibiyet almayı hedefliyor.  Ligde 2'nci Grup'ta son 2 haftadan 1 puan çıkaran zirve takipçisi Kuşadasıspor, Özer Türk Stadı'nda 14.00'te Gema Polimer Şili Yıldızspor'u konuk edecek. Ligin dibine demir atan 2 puanlı Kızılcabölükspor, kendisi gibi düşme hattında yer alan 4 puanlı Çarşambaspor'u ağırlayacak.
Kızılcabölükspor - 11.10.2021
TFF 3. Lig'de 7. hafta mücadelesi yarın başlayacak
Ligde 7. haftanın programı şöyle: 1. Grup 13 Ekim Çarşamba: 14.00 Batman Petrolspor-Karaman Belediyespor (Batman Yeni Şehir) 14.00 Elazığspor-Çatalcaspor (Elazığ Doğukent) 14.00 Belediye Kütahyaspor-Osmaniyespor (Dumlupınar) 14.00 Formül Erbaaspor-Kahta 02 (Erbaa İlçe) 14.00 Nevşehir Belediyespor-Sancaktepe (Nevşehir Gazi) 14.00 Fatsa Belediyespor-Bergama Belediyespor (Fatsa İlçe) 14.00 Hendekspor-1954 Kelkit Belediyespor (Hendek Atatürk) 14.00 Arnavutköy Belediyespor-Artvin Hopaspor (Bolluca) 14.00 Bursa Yıldırımspor-Başkent Gözgözler Akademi (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) 2. Grup Yarın: 14.00 Beyoğlu Yeni Çarşı-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Alemdağ) 13 Ekim Çarşamba: 14.00 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-Yomraspor (Alanya Milli Egemenlik) 14.00 Kızılcabölükspor-Çarşambaspor (Kızılcabölük Semt Sahası) 14.
Kızılcabölükspor - 09.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
TFF 3. Lig'de 6. hafta mücadelesi 3 grupta oynanan maçlarla sona erdi.
Kızılcabölükspor - 09.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig'in 6. haftası 3 grupta oynanan müsabakalarla tamamlandı.
Kızılcabölükspor - 08.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyondan yapılan açıklamaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de yapılacak maçların programı şöyle: TFF 2. Lig Beyaz Grup: 10 Ekim Pazar 14.30 Anagold24 Erzincanspor-Kırşehir Belediyespor (Mustakil Atletizm Pisti) 14.30 Pazarspor-Kırklarelispor (Pazar İlçe) 15.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Nazilli Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Eskişehirspor (Karaelmas K. Köksal) 19.00 Bucaspor 1928-Ankara Demirspor (Yeni Buca) 19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Şanlıurfaspor (Diyarbakır) 19.00 Tarsus İdmanyurdu-Uşakspor (Tarsus İlçe) 19.00 Isparta 32 Spor-Pendikspor (Isparta Atatürk) Kırmızı Grup: 13.30 Adıyaman-Etimesgut Belediyespor (Adıyaman Atatürk) 14.30 Silahtaroğlu Vanspor-Serik Belediyespor (Van Atatürk) 14.30 Hekimoğlu Trabzon-Ergene Velimeşespor (Ortahisar Yavuz Selim) 15.00 Niğde Anadolu-Afjet Afyonspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs) 15.30 Bodrumspor-Kahramanmaraşspor (Bodrum İlçe) 15.30 Somaspor-Turgutluspor (Soma Atatürk) 15.30 Sarıyer-An Zentrum Bayburt Özel İdarespor (Yusuf Ziya Öniş) 15.30 İnegölspor-Diyarbekirspor (İnegöl İlçe) 19.00 Ankaraspor-Sakaryaspor (Osmanlı) 19.00 Çorum-Sivas Belediyespor (Çorum Şehir) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 14.30 1954 Kelkit Belediyespor-Elazığspor (Kelkit İlçe) 14.30 Artvin Hopaspor-Belediye Kütahyaspor (Hopa İlçe) 14.30 Fatsa Belediyespor-Formül Erbaaspor (Fatsa İlçe) 15.00 Karaman Belediyespor-Hendekspor (Kemal Kaynaş) 15.00 Başkent Gözgözler Akademi-Arnavutköy Belediyespor (Polatlı İlçe) 15.00 Osmaniyespor-Batman Petrolspor (7 Ocak) 15.30 Sancaktepe-Kahta 02 Spor (15 Temmuz) 15.30 Bergama Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Menemen İlçe) 15.30 Çatalcaspor-Nevşehir Belediyespor (Müjdat Gürsu) 2. Grup: Yarın: 14.30 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-Bayrampaşaspor (Elazığ Doğukent) 14.30 Yomraspor-Kızılcabölükspor (Yomra İlçe) 14.
Kızılcabölükspor - 04.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig'in 5. haftası 2. Grup'ta yapılan tek maçla tamamlandı.
Kızılcabölükspor - 04.10.2021
Kızılcabölükspor fırsat tepti
TFF 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta evinde Altındağspor'la 2-2 berabere kalan Kızılcabölükspor, ilk galibiyetini almaya çok yaklaştığı karşılaşmada 2 puan kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor.
Kızılcabölükspor - 03.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig'in 5. haftası bir maç dışında tamamlandı.
Kızılcabölükspor - 03.10.2021
Altındağspor: 2-2
STAT: Semt Sahası HAKEMLER: Emre Bulut (xx), Gökmen Çambel (xx), Kaan Kaya (xx) KIZILCABÖLÜKSPOR: Muzaffer (x) - Mustafa Acar (x), Ali (xx), Mustafa Altun (x) (Dk. 70 Furkan Çetin x), Adem (x), Furkan Çetinkaya (x) (Dk. 69 Mehmet Kaan x), Anıl (x) (Dk. 69 Alpay x), Mehmet Akif (xxx) (Dk. 88 Tekin), Özgür (xx), Vedat (xx), Kıvanç (xxx) (Dk. 77 Yiğit x) ALTINDAĞSPOR: Gökhan (x) - Kaan (x), Hüseyin (xx) (Dk. 46 Ali Eren x), Gürkan (xx), Bayram (x) (Dk. 46 Hakan x), Efe Can (x) (Dk. 81 Emre Can), Fatih (x) (Dk. 46 Yaşar x), Erkut (x) (Dk. 80 Gürol), Alperen (xxx), Muzaffer (xx), Aybars (xxx) GOLLER: Dk. 29 Kıvanç, Dk. 78 Mehmet Akif (Kızılcabölükspor), Dk.
Kızılcabölükspor - 01.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonunun açıklamasına göre, profesyonel futbol liglerinde yapılacak maçların programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Fraport TAV Antalyaspor-Adana Demirspor (Antalya) 20.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Medipol Başakşehir (Atatürk Olimpiyat) Yarın: 13.30 İttifak Holding Konyaspor-Aytemiz Alanyaspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir) 16.00 Yukatel Kayserispor-Trabzonspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 16.00 Göztepe-GZT Giresunspor (Gürsel Aksel) 19.00 Beşiktaş-Demir Grup Sivasspor (Vodafone Park) 3 Ekim Pazar: 13.30 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Atakaş Hatayspor (Yeni Malatya) 16.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker) 16.00 Gaziantep-Altay (Kalyon) 19.00 Çaykur Rizespor-Galatasaray (Çaykur Didi) TFF 1. Lig Bugün: 20.00 Altınordu-Menemenspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Tuzlaspor-Ankara Keçiörengücü (Vefa) 16.00 Balıkesirspor-Gençlerbirliği (Balıkesir Atatürk) 19.00 Adanaspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Yeni Adana) 19.00 Kocaelispor-İstanbulspor (Kocaeli) 3 Ekim Pazar: 13.30 Beypiliç Boluspor-Denizlispor (Bolu Atatürk) 16.00 Yılport Samsunspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 19.00 Eyüpspor-Manisa (Eyüp) 19.00 MKE Ankaragücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eryaman) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.30 Pazarspor-Teco Karacabey Belediyespor (Pazar İlçe) 14.30 Anagold 24Erzincanspor-Pendikspor (Mustakil Atletizm Pisti) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Nazilli Belediyespor (Karaelmas K. Köksal) 15.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Uşakspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.30 Kırklarelispor-Şanlıurfaspor (Kırklareli Atatürk) 16.00 Amed Sportif Faaliyetler-Eskişehirspor (Diyarbakır) 19.00 Bucaspor 1928-Kırşehir Belediyespor (Yeni Buca) 19.00 Tarsus İdmanyurdu-Akhisarspor (Tarsus İlçe) Kırmızı Grup: Yarın: 15.00 İnegölspor-Adıyaman (İnegöl İlçe) 15.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-Sivas Belediyespor (Bayburt Genç Osman) 15.00 Silahtaroğlu Vanspor-Sakaryaspor (Van Atatürk) 15.00 Hekimoğlu Trabzon-Afjet Afyonspor (Ortahisar Yavuz Selim) 16.00 Somaspor-Ergene Velimeşespor (Soma Atatürk) 16.00 Sarıyer-Kahramanmaraşspor (Yusuf Ziya Öniş) 16.00 Bodrumspor-Turgutluspor (Bodrum İlçe) 16.00 Niğde Anadolu-Etimesgut Belediyespor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi) 19.00 Ankaraspor-Diyarbekirspor (Osmanlı) 19.00 Çorum-Serik Belediyespor (Çorum Şehir) TFF 3. Lig 1. Grup: 3 Ekim Pazar: 14.30 Batman Petrolspor-Artvin Hopaspor (Batman Yeni Şehir) 14.30 Belediye Kütahyaspor-Başkent Gözgözler Akademi (Dumlupınar) 14.30 Nevşehir Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (Nevşehir Gazi) 14.30 Kahta 02-Çatalcaspor (Kahta İlçe) 15.00 Formül Erbaaspor-Sancaktepe (Erbaa İlçe) 15.00 Elazığspor-Karaman Belediyespor (Elazığ Doğukent) 15.30 Bursa Yıldırımspor-Fatsa Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) 15.30 Hendekspor-Osmaniyespor (Stadı henüz açıklanmadı) 15.30 Arnavutköy Belediyespor-Bergama Belediyespor (Bolluca) 2. Grup: 3 Ekim Pazar: 14.30 Iğdır-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 14.30 Siirt İl Özel İdaresi-İskenderunspor (Siirt Atatürk) 15.00 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-52 Orduspor (Alanya Milli Egemenlik) 15.00 Hacettepe-Yomraspor (Yenimahalle Hasan Doğan) 15.00 68 Aksaray Belediyespor-Çarşambaspor (Dağılgan) 15.30 Kuşadasıspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Kuşadası Özer Türk) 15.30 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Darıca İlçe) 15.30 Kızılcabölükspor-Altındağspor (Kızılcabölük Semt Sahası) 4 Ekim Pazartesi: 15.
Kızılcabölükspor - 28.09.2021
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası 2. tur eleme mücadelesi oynanan 6 karşılaşmayla başladı.
Kızılcabölükspor - 27.09.2021
Türkiye Kupası'da Kızılcabölük ve Fethiye deplasmanda
ZİRAAT Türkiye Kupası 2'nci Eleme Turu'nda yer alan Kızılcabölükspor, yarın deplasmanda Karbel Karaköprü Belediyespor'la karşılaşacak.
Kızılcabölükspor - 27.09.2021
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, kupada yarın, 29 ve 30 Eylül'de oynanacak 2. eleme turu maçlarının programı şöyle: Yarın: 13.00 Elazığspor-Arnavutköy Belediyespor (Doğukent) 14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Kızılcabölükspor (Faruk Çelik Spor Kompleksi) 14.
Kızılcabölükspor - 26.09.2021
Son dakika haberi: Kızılcabölükspor startta kaldı
Son dakika haberler: TFF 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta takıma daha önce 2 kez Play-Off oynatan teknik direktör Hasan Şermet'i yuvaya döndürüp sezona yepyeni bir kadroyla başlayan Kızılcabölükspor, dibe demir attı.
Kızılcabölükspor - 25.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
TFF 3. Lig'de 4. hafta mücadelesi 3 grupta oynanan maçlarla tamamlandı.
Kızılcabölükspor - 25.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig 1, 2 ve 3. gruplarda 4. hafta mücadelesi oynanan maçlarla tamamlandı.
Kızılcabölükspor - 24.09.2021
Kuşadasıspor deplasmanda oynuyor
TFF 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta ilk hafta evinde 52 Orduspor'la 1-1 berabere kaldıktan sonra kupada Modafen'i, ligde ise Altındağspor (D) ve Yomraspor'u 3-0'lık skorlarla mağlup eden lider Kuşadasıspor, yarın deplasmanda düşme hattında yer alan Çarşambaspor'la karşılaşacak. Çarşamba Şehir Stadı'nda oynanacak 4'üncü hafta mücadelesi saat 15.30'da başlayacak.  Ligde 7 puanı bulunan siyah-beyazlılar, 1 puanlı rakibini yenerek 3'te 3 yapmayı hedefliyor. Grupta 1 puanla son sırada yer alan Kızılcabölükspor, 15.
Kızılcabölükspor - 24.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Altay-Beşiktaş (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Demir Grup Sivasspor-VavaCars Fatih Karagümrük (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Antalya) 19.00 Adana Demirspor-Gaziantep (Yeni Adana) 26 Eylül Pazar: 13.30 GZT Giresunspor-Yukatel Kayserispor (Çotanak) 16.00 Medipol Başakşehir-Çaykur Rizespor (Başakşehir Fatih Terim) 16.00 Atakaş Hatayspor-Fenerbahçe (Yeni Hatay) 19.00 Galatasaray-Göztepe (Türk Telekom) 27 Eylül Pazartesi: 20.00 Trabzonspor-Aytemiz Alanyaspor (Medical Park) 20.00 Kasımpaşa-İttifak Holding Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan) TFF 1. Lig Bugün: 20.00 Kocaelispor-Tuzlaspor (Kocaeli) Yarın: 13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Manisa (Ümraniye Belediyesi Şehir) 16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Adanaspor (Erzurum Kazım Karabekir) 19.00 Gençlerbirliği-Beypiliç Boluspor (Eryaman) 26 Eylül Pazar: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Altınordu (Bandırma 17 Eylül) 16.00 Menemenspor-Eyüpspor (Menemen İlçe) 16.00 İstanbulspor-Balıkesirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 19.00 Bursaspor-MKE Ankaragücü (Bitci Timsah Park) 27 Eylül Pazartesi: 20.00 Denizlispor-Yılport Samsunspor (Denizli Atatürk) TFF 2. Lig Beyaz Grup 26 Eylül Pazar: 15.00 Ankara Demirspor-Amed Sportif Faaliyetler (TCDD Ankara Demirspor) 15.30 Kırşehir Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Kırşehir Ahi) 16.00 Uşakspor-Bucaspor 1928 (Uşak 1 Eylül) 16.00 Pendikspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Pendik) 19.00 Eskişehirspor- Pazarspor (Eskişehir Yeni) 19.00 Akhisarspor-Anagold 24Erzincanspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Isparta 32-Tarsus İdman Yurdu (Isparta Atatürk) 19.00 Teco Karacabey Belediyespor-Kırklarelispor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) Kırmızı Grup Yarın: 16.00 Turgutluspor-Çorum (Turgutlu 7 Eylül) 26 Eylül Pazar: 13.00 Adıyaman-Hekimoğlu Trabzon (Adıyaman Atatürk) 15.30 Kahramanmaraşspor-An Zentrum Bayburt Özel İdare (7 Ocak) 15.30 Etimesgut Belediyespor-Sivas Belediyespor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 15.30 Niğde Anadolu-İnegölspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs) 16.00 Ergene Velimeşespor-Silahtaroğlu Vanspor (Mustafa Kemal Atatürk) 16.00 Serik Belediyespor-Sarıyer (Serik İsmail Oğan) 18.00 Sakaryaspor-Bodrumspor (Yeni Sakarya Atatürk) 19.00 Diyarbekirspor-Somaspor (Diyarbakır) 19.00 Afjet Afyonspor-Ankaraspor (Zafer) TFF 3. Lig 1. Grup Bugün: 16.00 Bergama Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Menemen İlçe) Yarın: 14.00 Fatsa Belediyespor-Arnavutköy Belediyespor (Fatsa İlçe) 14.30 Başkent Gözgözler Akademi-Batman Petrolspor (Polatlı İlçe) 15.00 1954 Kelkit Belediyespor-Kahta 02 (Kelkit İlçe) 15.00 Artvin Hopaspor-Hendekspor (Hopa İlçe) 15.30 Osmaniyespor-Elazığspor (7 Ocak) 15.30 Karaman Belediyespor-Nevşehir Belediyespor (Kemal Kaynaş) 16.00 Çatalcaspor-Sancaktepe (Müjdat Gürsü) 16.00 Bursa Yıldırımspor-Formül Erbaaspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) 2. Grup Yarın: 15.00 Yomraspor-68 Aksaray Belediyespor (Yomra İlçe) 15.00 Altındağspor-Hacettepe (Stat henüz açıklanmadı) 15.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 15.00 52 Orduspor-Kızılcabölükspor (19 Eylül) 15.
Kızılcabölükspor - 19.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
TFF 3. Lig'de sezonun üçüncü hafta maçlarının ardından 1. Grup'ta Başkent Gözgözler Akademi zirvedeki yerini korurken, 2. Grup'ta Kuşadasıspor, 3. Grup'ta ise Orduspor 1967 liderlik koltuğunun yeni sahibi oldu.
Kızılcabölükspor - 19.09.2021
İskenderunspor: 0-4
STAT: Semt SahasıHAKEMLER: Yusuf Alper Abalı (xx), Cihad Buyurgan (xx), Cem Mustafa Akpınar (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Muzaffer (x) - Tevfik (x) (Dk. 71 Furkan Çetin x), Adem (xx), Alpay (x), Mehmet Kaan (x) (Dk. 27 Emre Tekin xx), Sami Can (xx), Anıl (x) (Dk. 71 Özgür x), Kıvanç (x) (Dk.
Kızılcabölükspor - 17.09.2021
Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu programı belli
28 Eylül Salı: 13.00 Elazığspor-Arnavutköy Belediyespor (Doğukent) 14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Kızılcabölükspor (Faruk Çelik Spor Kompleksi) 14.
Kızılcabölükspor - 15.09.2021
Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu kurası çekildi
Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu eşleşmeleri, kura çekimi ile belirlendi.
Kızılcabölükspor - 12.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
TFF 3. Lig'de sezonun ikinci hafta maçlarının ardından 1. Grup'ta Başkent Gözgözler Akademi, 2. Grup'ta Iğdır Belediyespor, 3. Grup'ta ise Ofspor liderlik koltuğuna oturdu.
Kızılcabölükspor - 05.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
TFF 3. Lig'de 2021-2022 sezonunun ilk haftasında grupları Çatalcaspor, Düzcespor ve Karbel Karaköprü Belediyespor averajla lider tamamladı.
Kızılcabölükspor - 05.09.2021
Futbol: TFF 2. Lig
TFF 2. Lig'de 2021-2022 sezonunun ilk haftası, yapılan 5 maçla tamamlandı.
Kızılcabölükspor - 04.09.2021
3'üncü Lig'de Egeliler sahnede
Eski çalıştırıcısı Hasan Şermet'i yuvaya döndüren Kızılcabölükspor, evinde 16.
Kızılcabölükspor - 03.09.2021
TFF 3. Lig'de ilk santra yarın
İlk haftanın programı TFF 3. Lig'de yarın başlayacak ilk haftanın programı şöyle: 1. Grup: Yarın: 15.30 Batman Petrolspor-Bursa Yıldırımspor (Batman Yeni Şehir) 15.30 Kahta 02-Artvin Hopaspor (Kahta İlçe) 16.30 Çatalcaspor-Karaman Belediyespor (Müjdat Gürsü) 16.30 Hendekspor-Fatsa Belediyespor (Bolu Atatürk) 5 Eylül Pazar: 15.30 Elazığspor-Bergama Belediyespor (Elazığ Doğukent) 16.00 Nevşehir Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi (Nevşehir Gazi) 16.00 Erbaaspor-1954 Kelkit Belediyespor (Erbaa İlçe) 16.30 Sancaktepe-Osmaniyespor (15 Temmuz) 16.30 Belediye Kütahyaspor-Arnavutköy Belediyespor ( Dumlupınar) 2. Grup: Yarın: 16.00 Hacettepe-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (Yenimahalle Hasan Doğan) 16.00 Alanya Kestelspor-76 Iğdır Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik) 16.30 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Çarşambaspor (Şile) 16.30 Beyoğlu Yeni Çarşı-Altındağspor (Maltepe Hasan Polat) 16.30 Kuşadasıspor-52 Orduspor (Kuşadası Özer Türk) 5 Eylül Pazar: 16.00 68 Aksaray Belediyespor-İskenderunspor (Aksaray Dağılgan) 16.00 Düzcespor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Düzce 18 Temmuz) 16.30 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Yomraspor (Darıca İlçe) 16.30 Kızılcabölükspor-Bayrampaşa (Kızılcabölük Semt) Siirt İl Özel İdaresi (Bay) 3.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kızılcabölükspor Haberleri | Kızılcabölükspor Haber - Haberler - Kızılcabölükspor haberleri, son dakika kızılcabölükspor haber ve gelişmeleri burada. Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 23:13:13. #1.16#

title