Kıvanç Tatlıtuğ aylar sonra itiraf etti: Zatürre tedavisi görürken meğer koronaymışım

Kıvanç Tatlıtuğ aylar sonra itiraf etti: Zatürre tedavisi görürken meğer koronaymışım

Kıvanç Tatlıtuğ aylar sonra itiraf etti: Zatürre tedavisi görürken meğer koronaymışım
Snob Magazin - Haberler | Magazin

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, stil danışmanı eşi Başak Dizer Tatlıtuğ ile birlikte önceki akşam Sarıyer'deki bir mekandan çıkarken görüntülendi. Çıkışta keyifli oldukları görülen Tatlıtuğ çifti, basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti. Yakışıklı oyuncu, "Aylar önce Kovid-19'u ayakta geçirdiğimi öğrendim" diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

Mekan çıkışı sohbet ettiği basın mensuplarına Neflix'te yayınlanacak 'Bir Denizaltı Hikayesi' dizisinin çekimlerinin devam ettiğini söyleyen Kıvanç Tatlıtuğ, "Güzel bir proje geliyor. Daha önce kariyerimde böyle bir projede yer almamıştım. Oldukça heyecanlı ve mutluyum. Ekip arkadaşlarımızla keyifle çalışıyoruz" dedi.

"DOĞA İLE İÇ İÇE OLMAK KEYİFLİ"

Eşi Başak Dizer Tatlıtuğ ile şehir hayatından uzak olan yakışıklı oyuncu, Kovid-19 salgını nedeniyle doğa ile iç içe vakit geçirdiklerini belirtti. Tatlıtuğ, "Biliyorsunuz biz şehirden dışarıda yaşıyoruz. Pandeminin ilk başlarında virüsten güzel korunduk. Ama ufaktan sosyalleşmeye başladık" itirafında bulundu.

"KORONAVİRÜS GEÇİRDİĞİMİ ÖĞRENDİM"

Aylar önce yüksek ateş ve öksürük şikayeti ile gittiği hastanede zatürre olduğu anlaşılan Kıvanç Tatlıtuğ, rahatsızlığından uzun bir zaman sonra yapılan yeni testler sayesinde Kovid-19'u ayakta atlattığını öğrendiğini söyledi. O süreçten bahseden oyuncu, "Rahatsızlandım ve rahatsızlandıktan çok sonra teşhis koronavirüs ile zatürre. Şu anda birbirinden çok ayırt edilemediği için rahatsızlandıktan çok sonra farkına vardık ki ben önceden bunu geçirmişim. Ama bu bir zatürre olarak kayıtlara geçmişti. Ondan sonraki testler sonucunda bunun olduğunun fark ettik. Böyle geldi geçti"

Kaynak: Snob Magazin

Haber Yorumları (5)
IHTIYAR: Korona kor mu saa evlat. Bastır parayı al , tedavii
MURAT: Hayatınızda ne yaşarsanız yaşayın dürüst olun , doğru olun
ÇINAR: Aaaaa bak biz de inandık şimdi sana. . . . ne gerek var yalan söylemeye
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title