Kırgın Çiçekler 61. Bölümde Neler Olacak?

Kırgın Çiçekler 61. Bölümde Neler Olacak?

Kırgın Çiçekler 61. bölümüyle ekranlara geliyor. Kırgın Çiçekler 61. bölümünde neler olacak? Kırgın Çiçekler'de neler yaşanacak?

Kırgın Çiçekler 61. Bölümde Neler Olacak?

Başrollerini Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak ve Aleyna Solaker'in paylaştığı Kırgın Çiçekler bu akşam 61. bölümüyle ekranlara geliyor. atv'nin sevilen dizilerinden Kırgın Çiçekler'de Cemre tekrar zengin olduğu için çok mutlu olur.Cemre tekrar zengin olduğu için çok mutlu olur.Sadullah, Selin'in şirketinde işe başlar. Selin'in planlarından habersiz olan Songül, babası iş bulduğu için çok mutludur.Toprak'la arası iyice açılan Feride, Özlem'den şüphelenmeye başlar. Cemre, Nazan'ın evinde kutlama partisi düzenler. Eylül, Serkan ile Cemre arasında kalır. Parasını ve evini kaptıran Defne, kızlardan intikam almak için korkunç bir plan yapar.

KIRGIN ÇİÇEKLER 60. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Songül'ün evlenmek üzere olduğunu öğrenen kızlar panik halinde Feride'ye haber verir. Durumu öğrenen Güney, Songül'ü kurtarmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Toprak, Feride ile konuşarak bir plan yapar, tekrar bir araya gelirler. Özlem, Toprak'ı elde etmek için her yolu denemeye kararlıdır. Kemal, Banu ve Mesude'nin para kazanmasını kıskanarak engel olmaya çalışır. Nazan şirketinin müdürü Erkan'la yakınlaşır. Erkan, Nazan'a evlenme teklif ederek tüm dengeleri alt üst eder. Nazan, Cemre'ye babasından miras kaldığını söylemek zorunda kalır.