Kerem Bürsin'den "Kendini yakışıklı buluyor musun?" sorusuna cevap: Yakışıklı bulmuyorum - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

  Kerem Bürsin'den "Kendini yakışıklı buluyor musun?" sorusuna cevap: Yakışıklı bulmuyorum

  Hürriyet - Haberler | Magazin

  Hakan Gence'nin programına konuk olan oyuncu Kerem Bürsin, kendisini jön olarak kabul etmediğini söyledi. Özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan Bürsin, "Kendini yakışıklı buluyor musun?" sorusuna da "Kendimi yakışıklı bulmuyorum, kim bulur ki?" cevabını verdi.

  Hürriyet'in YouTube kanalında yayınlanan Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet programının bu haftaki konuğu yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin oldu. Başrol oynadığı Sen Çal Kapımı dizisinin final çekimlerini tamamlayan ve dizide rol arkadaşı Hande Erçel ile aşk yaşayan oyuncu, hakkında merak edilenleri anlattı.

  34 yaşındaki oyuncu, yaşıyla ilgili soru üzerine kendisini daha genç hissettiğini söyleyerek "Kendimi 20 yaşında hissediyorum. Hatta bazı arkadaşlarım 13 diyor. 30'lar çok hızlı geçiyor. Doğum günümde dileğim, dünyayla alakalıydı. Çünkü hiç iyi bir yolda değiliz, doğaya verdiğimiz zararın haddi hesabı yok" dedi.

  Kerem Bürsin'den 'Kendini yakışıklı buluyor musun?' sorusuna cevap: Yakışıklı bulmuyorum

  'Jön' kavramı hakkında da konuşan Bürsin, "Ben jön değilim, olmak istemiyorum. Hayatımı yaşamak istiyorum. Kalıpların, bir kafesin içine girmek istemiyorum" ifadelerini kullandı.

  Hande Erçel ile güzel bir ilişkisi olan Bürsin, aşkla ilgili soru üzerine sözlerine şöyle devam etti: "Aşk olağanüstü bir şey. Bizi insan yapan şeylerden biri. Her anlamda ilham veriyor. Hande müthiş bir insan. Onu çok seviyorum. Her şeyden önemlisi çok iyi arkadaşız. Bu değerli bir şey. Çok da iyi kalpli bir insan."

  Kerem Bürsin'den 'Kendini yakışıklı buluyor musun?' sorusuna cevap: Yakışıklı bulmuyorum

  Kerem Bürsin, çok sayıda hayranı olmasına rağmen kendisini yakışıklı bulmadığını da belirterek, "Kendimi yakışıklı bulmuyorum. Kim kendini yakışıklı buluyor ki? Şunu merak ediyorum, gerçekten biri aynanın karşısına geçip 'Vay be ne kadar çekiciyim' diyor mu? Bana göre değil. Bu kendimi sevmiyorum demek değil ama benim derdim o değil" dedi.

  Hürriyet - Magazin Haberleri

  Haberi Kaydet
  /beğendim
  /alkışladım
  /beğenmedim
  /güldüm
  /üzüldüm
  /sinirlendim
  /şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title