Kenan İmirzalıoğlu'ndan Sevgilisine Büyük Jest

Kenan İmirzalıoğlu'ndan Sevgilisine Büyük Jest

Sevgilisi Kübra Küçük'ü pilates eğitmeni yapmaya karar veren 'Karadayı', Küçük'e ilerleyen aylarda spor merkezi açmak için yer bakmaya da başladı.

Kenan İmirzalıoğlu'ndan Sevgilisine Büyük Jest
29.10.2014 11:47 | Son Güncelleme: 29.10.2014 17:24

Kariyerindeki başarısı kadar yardımsever kişiliğiyle de milyonların gönlünde taht kuran Kenan İmirzalıoğlu, şimdi de sevgilisi Kübra Küçük için kolları sıvadı. Karadayı'nın Mahir'i, 2 yıldır birlikte olduğu Küçük'ü pilates eğitmeni yapmaya karar verdi.

SALON İÇİN YER ARAYIŞINA BAŞLADI

Oyuncu sevgilisinin "Model olarak kalma. Farklı bir iş alanında da aktif ol" tavsiyesini dinleyen Kübra Küçük, Nişantaşı'ndaki bir pilates kursunda ders almaya başladı. Haftanın 5 günü buraya giden güzel model, pilates eğitimini tamamladıktan sonra Kenan İmirzalıoğlu'nun desteğiyle kendisine pilates merkezi açacak. Küçük, şimdiden Cihangir ve etrafında spor merkezi için yer aramaya başladı.

haberler.com/haber/925/kenan-imirzalioglu-ndan-sevgilisine-buyuk-jest-6636925_2069_m.jpg" style=" font-size: 13.3333339691162px; line-height: 20.7999992370605px;" target="_blank" width=""/>

CİHANGİR'DEKİ EVİNE TAŞINDI

Bu arada birkaç aydır Kenan İmirzalıoğlu'nun Cihangir'deki evine yerleşen Kübra Küçük'ün ilişkisiyle ilgili basında yer almaktan rahatsız olduğu öğrenildi. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Pera Güzel Sanatlar Resim Bölümü ve Floransa'da resim eğitimi alan Küçük, başarılı oyuncuyla ilgili hakkında çıkan haberler karşısında ise kesinlikle konuşmama kararı aldı.

5 GÜN EĞİTİM

İmirzalıoğlu'nun tavsiyesiyle pilates öğrenmeye başlayan Kübra Küçük, Nişantaşı'ndaki bir merkezde haftanın 5 günü eğitim alıyor. Küçük'ün şimdiden pilateste büyük ilerleme kaydettiği öğrenildi.

Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları (3)
ANTIFEBE: goturuyo kubrayı goturuyo :)
MALIK ÇAMDAR: MEMLEKETİN TEK SORUNU BUYDU, İMİRZALİOĞLU ÇÖZDÜ.
TROPİK: yazık değilmi la ferideye ? altatmak yakışırmı sana karadayı bide deliganlı geçinirsin
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title