Kemer 3 Kavşağı ile Kuzdere Köprüsü Arasında Asfalt Çalışmalarına Başlandı
Haberler » Yerel » Haber

Kemer 3 Kavşağı ile Kuzdere Köprüsü Arasında Asfalt Çalışmalarına Başlandı

Antalya Kemer 3 Kavşağı ile Kuzdere Köprüsü Arasında Yoğun Bir Trafik İçeren Yolda Genişletme Çalışmalarına Devam Ediliyor. Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerinin Yoğun Bir Şekilde Sürdürdüğü Çalışmaların Genişletme Çalışmaları Sona Ererken Bölgede Asfalt Çalışması Başladı.

Kemer 3 Kavşağı ile Kuzdere Köprüsü Arasında Asfalt Çalışmalarına Başlandı

Antalya Kemer 3 kavşağı ile Kuzdere köprüsü arasında yoğun bir trafik içeren yolda genişletme çalışmalarına devam ediliyor. Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yoğun bir şekilde sürdürdüğü çalışmaların genişletme çalışmaları sona ererken bölgede asfalt çalışması başladı.

Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker, yaptığı açıklamada, "Kuzdere ile Kemer'i birbirine bağlayan ve oldukça dar olan yolda çalışmalarımızın sonuna geliyoruz. Yol açma işlemleri bitti. TEDAŞ ile yapılan ortak çalışma ile bu yolda yer alan elektrik direklerini açılan yolun kenarlarına yerleştirdik. Bu yolun açılmasında ve genişlemesinde yolu kenarında bulunan birçok vatandaşımız yerlerinden feragat ederek bu yolun genişlemesine katkıda bulundular. Özdemir ailesi, Kayrak ailesi, Kahramanlar ailesi, Aksoy ailesi ,Karakaşlı ve top ailelerine ve bu arada özelikle Kemer işletme Bölge şefi Cengiz Okutan ve TEDAŞ ekiplerine teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Öte yandan Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Musatfa Bilici Kemer Belediye Fen İşleri Müdürü Orahan Uysal ve Yardımcısı Metin Tıraş ile asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Bilici, "Buradan bu yolun genişlemesinde katkı veren bütün arsa sahiplerine ve ayrıca tüm belediye ekiplerimize teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

(KK-AT-Y) 10.06.2008 12:16 TSİ