KEMAL DEMİREL HABERLERİ

Kemal Demirel haber, Kemal Demirel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemal Demirel

Kemal Demirel

Doğum Yeri Kırklareli / Türkiye
Doğum Tarihi 17.5.1955 -

Kemal Demirel Kimdir ?

Kemal Demirel, 17 Mayıs 1955'te Kırklareli'nde doğmuştur. Babasının adı Hüseyin, annesinin adı Gülter'dir. Eğitimci; Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Yüksek Okulu ile Halkla İlişkiler Yüksek Okulu'nu bitirdi. Bursa'da özel eğitim kurumunda üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. Bursa Büyükşehir Belediyesi Meclisi Üyesi olarak görev yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Kemal Demirel 18.3.2020
Yıldırım'da engelleri aşan protokol
Yıldırım Belediyesi ile Bedensel Engelliler Dayanışma Derneği işbirliğiyle, dezavantajlı grupların sorunlarına çözüm bulmak ve engelli bireyler için ortak projeler geliştirmek amacıyla Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz ile Bedensel Engelliler Dayanışma Derneği Başkanı Kemal Demirel işbirliği protokolü imzaladı.
Kemal Demirel 6.2.2019
Eski Milletvekilinden Milli Eğitim Bakanı'na Mektup
CHP 22. ve 23. Dönem Bursa Milletvekili Kemal Demirel, taşımalı sistemle öğrenci taşınmasıyla ilgili yaşanan sıkıntılarla ilgili Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Yılmaz'a mektup yazdı.
Kemal Demirel 10.1.2019
Tarımsal Sulamada, Yılda 20 Milyar Metreküp Su İsraf Ediliyor'
Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Mete Cengiz Kültür Merkezi'nde tarımsal eğitim ve öğretimin 173'üncü yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlandı. Etkinliğe Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yüce, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Uğur Bilgili, BUÜ Genel Sekreteri Kemal Demirel, Tarım A.
Kemal Demirel: Şairlere Yoğun İlgiKemal Demirel 15.9.2018
Kemal Demirel: Şairlere İlgi Yoğun Oldu!Kemal Demirel 14.9.2018
Kemal Demirel 6.7.2018
Seydişehir'de Bin 609 Çoçuk Sabah Namazında Buluşuyor
Başlatılan proje ile çocukların cami sevgisini kazanacağını kaydeden Başkan Tutal; çocuklarımız camileri dolduruyor , büyüklerle birlikte saf tutuyor. Bu projeyi hayata geçiren Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay'a , Konya İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu'na , İlçe Müftümüz Kemal Demirel'e , bu konuda hassasiyet gösterip evlatlarımızla ilgilenen imam kardeşlerimize,çocuklarımızın ailelerine çok teşekkür ediyorum "şeklinde konuştu.
Kemal Demirel 29.6.2018
Seydişehir'de Kız Kur'an Kursu Açıldı
Törende konuşan İlçe Müftüsü Kemal Demirel, ilçede göreve başladığında nüfusa göre yatılı hafızlık Kur'an kurslarında eksiklik olduğunu fark ettiğini söyledi.
Kemal Demirel: Seydişehir'de Ramazan CoşkusuKemal Demirel 16.5.2018
Kemal Demirel 30.4.2018
Seydişehir'den Kısa Kısa
Yürüyüşe, güreşçilerle Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Emniyet Müdürü Kasım Özdemir, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Burak Çelik, İlçe Müftüsü Kemal Demirel ile güreş ağası Mustafa Başer ile halk katıldı.
Kemal Demirel 26.3.2018
Konya'dan Kısa Kısa
Seydişehir'de 54. Kütüphane Haftası Seydişehir ilçesinde 54. Kütüphane Haftası dolayısıyla "Yeni nesil çocuklar yeni nesil kütüphaneler" programı düzenlendi. Seydişehir belediye düğün salonunda düzenlenen programda konuşan Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, kütüphanelerin toplumun kültür ve medeniyet birikiminin hazinesi hükmünde olduğunu söyledi. "Bu hazinenin içeri o ülkenin kültürel gelişmişliğinin en önemli göstergesidir" diyen Erdoğan, şöyle konuştu: "Kütüphaneler okuma alışkanlığının gelişimi kültür mirasının gelecek nesillere taşınması açısından çok önemli katkılar sağlamaktadır. İlk emri oku olan bir medeniyetin mensuplarıyız.Bu inanç doğrultusunda ecdadımız fethettiği şehirlerde ilk önce kütüphaneler kurmuştur.Bilgiye hükmeden toplumlar kendi toplumlarını ve başka toplumları yönlendirirler. Bizler yeni Nesil çocuklarımıza okuma alışkanlığını kazandırmak zorundayız,bilgiye ve teknolojiye sahip olmalıyız.Bunların yapıldığı en önemli yerler okullar ve kütüphanelerdir." Program kitap okuma yarışması, kompozisyon dalında dereceye girenlere ödülleri verildikten sonra öğrencilerin hazırladığı halk oyunları ve kaşık oyunları sona erdi. Programa, Kaymakam Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Burak Çelik, Emniyet Müdürü Kasım Özdemir, ilçe Müftüsü Kemal Demirel AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer, daire amirleri, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.
Kemal Demirel 23.3.2018
Seydişehir'de "Çanakkale Savaşı" Konulu Konferans Düzenlendi
Vatanların önemli insanların yattığı mezarlıkların üstünde kurulduğunu ifade eden Topaç, şunları kaydetti: "Çanakkale kara savaşlarında bir milyon ton kan dökülmüştür. İki taraftan da 4 milyon üstünde insan savaşa girmiş bunun 1 milyonu geri dönememiştir. Yüzyıl önce sizlerin bugün rahat yaşamaları için atalarımız kan dökmüş ve bedel ödemiş. Sizlerde, sizlerden sonra gelecek için bu vatana sahip çıkmalısınız." Konferansa, Kaymakam Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar, İlçe Müftüsü Kemal Demirel, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer, daire amirleri, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.
Kemal Demirel 17.3.2018
Seydişehir'den Kısa Kısa
Konuşmanın ardından Müftü Kemal Demirel tarafından hatim duası edildi.
Kemal Demirel 11.3.2018
Seydişehir'de Afrin Şehitleri İçin Mevlit Okutuldu
Programa, Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar, İlçe Müftüsü Kemal Demirel, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Kemal Demirel 23.2.2018
Seydişehir'den Kısa Kısa
Müftü Kemal Demirel'den kurs hakkında bilgi alan Erdoğan, kadınların din ve Kur'an eğitimi almasının çok önemli olduğunu belirtti.
Kemal Demirel 2.2.2018
Seydişehir'de Zeytin Dalı Harekatı İçin Dua Edildi
Sabah namazının ardından Seydişehir Müftüsü Kemal Demirel tarafından Zeytin Dalı Harekatı'nın başarıyla sonuçlanması için dua edildi.
Şu an buradasınız: Kemal Demirel Haberleri | Kemal Demirel Kimdir - Haberler - Kemal Demirel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kemal Demirel kimdir, hayatı ve biyografisi. Yıldırım'da engelleri kaldıran dayanışma.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.8.2020 07:09:11. #1.14#
title