KEMAL AKTAŞ HABERLERİ

Kemal Aktaş haber, Kemal Aktaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemal Aktaş

Kemal Aktaş

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi 15.3.1958

Kemal Aktaş Kimdir ?

ADAY - AKP - BOLU - KIBRISCIK 15.03.1958 Kıbrıscık doğumlu. Bolu Eğitim Yüksekokulu’nu bitirerek öğretmenlik görevine başladı. Mardin-Amasya ve Gaziantep’de görev yaptıktan sonra, son 18 yılını Kıbrıscık köylerinde ve ilçe merkezinde görev yaparak tamamlamıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Kemal Aktaş - 25.09.2021
Parlamento Muhabirleri Derneğinin 33. Olağan Genel Kurulu yapıldı
Ankara Sanayi Odasında gerçekleştirilen Genel Kurulda en çok oyu, Kemal Aktaş'ın ilk sırada bulunduğu liste aldı.
Kemal Aktaş - 19.09.2021
Galatasaray Kadın Futbol Takımı'nın lansmanı yapıldı
Maçlarını Küçükçekmece Kemal Aktaş Stadı'nda oynayacaklarını söyleyen Çelik, "Lig konusunda henüz federasyon statüyü açıklamadığı için bu konu hakkında fazla bilgi veremeyeceğim.
Kemal Aktaş - 18.09.2021
Galatasaray Kadın Futbol Takımı, sporseverlerle buluştu
"HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLAR LİGİ" Maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan teknik direktör Nurcan Çelik, şöyle konuştu: "Harika başarılara imza atacağız. Hedefimiz Şampiyonlar Ligi. Bu mecralarda bizim de artık var olduğumuzu kadın futbolu adına göstermemiz gerektiğini düşünüyorum. Geç kalmış olduk. Olsun ama zamanla bu seviyeyi yakalayacağımıza inanıyorum. Galatasaray ile birlikte yol aldık. Daha güçleneceğiz. Galatasaray'ın kadın futbol branşı kuracağını duyunca heyecanlandım. Başkanımızın seçim vaatlerinden biriydi. Bu vesileyle tarihi bir an yaşıyoruz. Erkek takımımızın da ilk kurulumu burada gerçekleşti. Bizim için onur ve gurur verici bir durum. Her daim futbolun içinde olan biriydim. Futbolcu olarak, kulüp başkan olarak da. Maçlarımızı Küçükçekmece Kemal Aktaş Stadı'nda oynayacağız.
Kemal Aktaş - 28.10.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan'ın eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek döneminde bazı milletvekillerinin kesin hükümlerinin Genel Kurul'da okutulmasının dönem sonuna bırakıldığını ifade etmesine değinen Şentop, Cemil Çiçek döneminde üç tane kesin hükmün bulunduğunu ve bunların da Kemal Aktaş, Engin Alan ve Sebahat Tuncel'e ilişkin olduğunu belirtti.
Kemal Aktaş - 12.06.2020
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, değerlendirmelerde bulundu: (2)
Şentop, 17. Dönem'den bu güne kadar bütün dönemleri incelediğini, daha önce, yargılanan kişilerin aday gösterilmesi örneklerinin bulunmadığını anlattı. Söz konusu durumun 24. Dönem'e kadar bir örneğinin bulunmadığını ifade eden Şentop, ilk kez Van Milletvekili Kemal Aktaş ile ilgili bir dosyanın bulunduğunu kaydetti.
Kemal Aktaş - 09.06.2020
TBMM Genel Kurulu
Özgür Özel, üç ismin milletvekilliğinin düşürülmesine ilişkin fezlekelerin TBMM Genel Kurulunda okunmasına ilişkin TBMM Başkanı Mustafa Şentop'u eleştirerek şunları söyledi: "Sayın Cemil Çiçek, Van Milletvekili Kemal Aktaş ile İstanbul Milletvekili Sayın Engin Alan'ın gelmiş kararlarını okutmayarak dönem sonuna bırakıyor.
Kemal Aktaş - 09.06.2020
Mecliste 38 yıldır dönem sonuna bırakılan "kesin hüküm dosyası" bulunmuyor
24. Yasama Dönemi'nde hakkında kesinleşen yargı kararı bulunan Van Milletvekili Kemal Aktaş'la ilgili dokunulmazlık tezkeresi, Yargı Hizmetlerinin Etkinleştirilmesi Amacıyla Bazı Kanunlarda değişiklik Yapılması ve Basın Yayın Yoluyla İşlenen Suçlara İlişkin Dava ve Cezaların Ertelenmesi Hakkında Kanun kapsamında, milletvekilinin durumunun yargı mercilerince yeniden değerlendirilmesi amacıyla iade edildi.
Kemal Aktaş - 23.12.2019
Turgutluspor'da 4 genç kadroda
TFF 3. Lig 2. Grup'ta devre arasında kampa gitmeyip kendi tesislerinde çalışan Turgutluspor'da altyapıdan 4 genç futbolcu A takıma katıldı. Kırmızı-siyahlılarda Mert Yaşar Canseven, Mustafa Kemal Aktaş, Necati Yönak ve Berkant Kanık, Irlamaz Tesisleri'nde takımla beraber antrenman yapıyor.
Kemal Aktaş - 12.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-21
Yusuf ÇINAR/ÇORUM, -  ================= Kaymakama suikast hazırlığındaki teröristle irtibatlı 6 kişiye gözaltı   ŞANLIURFA'da, Suruç Belediyesi Başkan Vekili olarak atanan Kaymakam Kemal Aktaş'a 10 bin dolar karşılığında suikast düzenlemeye hazırlandığı sırada yakalanan terörist Mazlum Muhammed Ali ile irtibatlı olduğu belirlenen 6 kişi gözaltına alındı.
Kemal Aktaş - 12.12.2019
Kaymakama suikast hazırlığındaki teröristle irtibatlı 6 kişiye gözaltı
ŞANLIURFA'da, Suruç Belediyesi Başkan Vekili olarak atanan Kaymakam Kemal Aktaş'a 10 bin dolar karşılığında suikast düzenlemeye hazırlandığı sırada yakalanan terörist Mazlum Muhammed Ali ile irtibatlı olduğu belirlenen 6 kişi gözaltına alındı.
Kemal Aktaş - 11.12.2019
Kaykama suikast hazırlığındaki terörist, sınırı sisli ve yağışlı havada geçmiş
Şanlıurfa'da, Suruç Belediyesi Başkan Vekili olarak atanan Kaymakam Kemal Aktaş'a 10 bin dolar karşılığında suikast düzenlemeye hazırlandığı sırada yakalanan YPG'li terörist Mazlum Muhammed Ali'nin, sınırı sisli ve yağışlı havada geçtiği ortaya çıktı.
Kemal Aktaş - 11.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 17
Kaykama suikast hazırlığındaki terörist, sınırı sisli ve yağışlı havada geçmişŞanlıurfa'da, Suruç Belediyesi Başkan Vekili olarak atanan Kaymakam Kemal Aktaş'a 10 bin dolar karşılığında suikast düzenlemeye hazırlandığı sırada yakalanan YPG'li terörist Mazlum Muhammed Ali'nin, sınırı sisli...
Kemal Aktaş - 23.09.2019
Dha istanbul bülten - 1
Görüntü Dökümü:   -------- -Fuat Oktay'ın açıklamaları 22.09.2019 - 20.05 - Haber Kodu : 190922164_ ================= 5- KADINLAR SEHER HÜDAYARİ İÇİN SAHAYA ÇIKTI Haber-Kamera: Yılmaz OKUR-Şahin BOZKURT/(İSTANBUL,DHA) Küçükçekmece'de Akdeniz Nur Çelik Spor ile Ozanlar Gücü Spor kadın futbol takımları İran'da kadınların maç izleme yasağına karşı mücadele eden Seher Hüdayari için sahaya çıktı.  Küçükçekmece'de bulunan Küçükçekmece Belediyesi Kemal Aktaş Stadı'nda Akdeniz Nur Çelik Spor ile Ozanlar Gücü Spor kadın futbol takımları, İran'da geçtiğimiz Mart ayında erkek kıyafetinde maça girdiği için, 6 ay cezaya çarptırıldığını öğrenince kendini mahkeme önünde yakana Seher Hüdayari için sahaya çıktı.
Kemal Aktaş - 22.09.2019
Kadınlar seher hüdayari için sahaya çıktı
Yılmaz OKUR-Şahin BOZKURT/İSTANBUL,DHA-KÜÇÜKÇEKMECE'de Akdeniz Nur Çelik Spor ile Ozanlar Gücü Spor kadın futbol takımları İran'da kadınların maç izleme yasağına karşı mücadele eden Seher Hüdayari için sahaya çıktı.  Küçükçekmece'de bulunan Küçükçekmece Belediyesi Kemal Aktaş Stadı'nda Akdeniz Nur Çelik Spor ile Ozanlar Gücü Spor kadın futbol takımları, İran'da geçtiğimiz Mart ayında erkek kıyafetinde maça girdiği için, 6 ay cezaya çarptırıldığını öğrenince kendini mahkeme önünde yakana Seher Hüdayari için sahaya çıktı.
Kemal Aktaş - 22.09.2019
Kadınlar seher hüdayari için sahaya çıktı
Yılmaz OKUR-Şahin BOZKURT/İSTANBUL,DHA-KÜÇÜKÇEKMECE'de Akdeniz Nur Çelik Spor ile Ozanlar Gücü Spor kadın futbol takımları İran'da kadınların maç izleme yasağına karşı mücadele eden Seher Hüdayari için sahaya çıktı.  Küçükçekmece'de bulunan Küçükçekmece Belediyesi Kemal Aktaş Stadı'nda Akdeniz Nur Çelik Spor ile Ozanlar Gücü Spor kadın futbol takımları, İran'da geçtiğimiz Mart ayında erkek kıyafetinde maça girdiği için, 6 ay cezaya çarptırıldığını öğrenince kendini mahkeme önünde yakana Seher Hüdayari için sahaya çıktı.
Kemal Aktaş - 22.09.2019
Kadınlar seher hüdayari için sahaya çıktı
Haber-Kamera: Yılmaz OKUR-Şahin BOZKURT/(İSTANBUL,DHA) Küçükçekmece'de Akdeniz Nur Çelik Spor ile Ozanlar Gücü Spor kadın futbol takımları İran'da kadınların maç izleme yasağına karşı mücadele eden Seher Hüdayari için sahaya çıktı.  Küçükçekmece'de bulunan Küçükçekmece Belediyesi Kemal Aktaş Stadı'nda Akdeniz Nur Çelik Spor ile Ozanlar Gücü Spor kadın futbol takımları, İran'da geçtiğimiz Mart ayında erkek kıyafetinde maça girdiği için, 6 ay cezaya çarptırıldığını öğrenince kendini mahkeme önünde yakana Seher Hüdayari için sahaya çıktı.
Kemal Aktaş - 30.08.2019
Büyük Zafer'in 97. yıl dönümü kutlanıyor
Ardahan Öğretmen Evi'nde düzenlenen resepsiyona, Vali Mustafa Masatlı, 25. Hudut Tugay Komutan Vekili Piyade Albay Türel Türkkan, Ardahan Belediye Başkan Vekili Kemal Aktaş, kurum müdürleri ve askeri erkan katıldı.
Kemal Aktaş - 30.08.2019
Büyük Zafer'in 97. yıl dönümü kutlanıyor
Ardahan Vali Mustafa Masatlı, 25. Hudut Tugay Komutan Vekili Piyade Albay Türel Türkkan, Ardahan Belediye Başkan Vekili Kemal Aktaş, Hükümet Konağı önündeki Atatürk anıtına çelenk sundu.
Kemal Aktaş - 30.08.2019
Protokolden denetimli serbestlik temiz çevre projesine destek
Ardahan Valisi Mustafa Masatlı, Belediye Başkan Vekili Kemal Aktaş, Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesgin, Ağır Ceza Başkanı Barış Durgun, Emniyet Müdürü Ayhan Taş, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Selçuk Özdem ve Denetimli Serbestlik Müdürü Yüksel Düzcan'ın da katıldığı etkinlikte Kura Nehri kıyısındaki park alanı temizlendi.
Kemal Aktaş - 30.08.2019
Dha yurt bülteni - 3
'Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi' etkinliğine Ardahan Valisi Mustafa Masatlı, Belediye Başkan Vekili Kemal Aktaş, Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesgin, Ağır Ceza Başkanı Barış Durgun, Emniyet Müdürü Ayhan Taş, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Selçuk Özdem ve Denetimli Serbestlik Müdürü Yüksel Düzcan ile yükümlüler katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kemal Aktaş Haberleri | Kemal Aktaş Kimdir - Haberler - Kemal Aktaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kemal Aktaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Parlamento Muhabirleri Derneğinin 33. Olağan Genel Kurulu yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.9.2021 10:44:55. #1.15#

title