Karısı pideciye kaçınca kendini yere atıp sinir krizi geçiren adam, Müge Anlı'da börek yaptı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Karısı pideciye kaçınca kendini yere atıp sinir krizi geçiren adam, Müge Anlı'da börek yaptı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak günlerdir haber alamadığı eşi için yardım isteyen Serkan Kıyak, gelen telefon bağlantısıyla yıkıldı. Pideciye kaçan eşinin kendisini ve ailesini istemediğini söylemesiyle kendini yerlere atan adam, kafasını defalarca zemine vurdu. Programın yeni bölümünde ise Kıyak, bambaşka biri oldu. Eşinden ayrılmaya karar veren Serkan Kıyak, mutfağa girip börek yaptı.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Serkan Kıyak, günlerdir haber alamadığı eşi Zehra Kıyak'ın bulunabilmesi için yardım istedi. Eşinin kandırılarak 2 yaşındaki bebekleri ile görme engelli anneannesini bırakıp gittiğini ifade eden Kıyak, Zehra'yı daha önce başka erkeklere defalarca çıplak fotoğrafını atarken yakaladığını da söyledi.

Eşinin geri dönmesi için adeta yalvaran adam, "Benim eşim yapmaz. Döner inanıyorum. Herkes hata yapar ben affederim. Güzel karım, melek karım lütfen dön geriye... Sana kına gecesi yaptım. Helali hoş olsun...Dönsün çamaşır makinesini de alırım. Herkesin karısı bulunuyor, benimkini de bulun" dedi.

Ancak Serkan Kıyak gelen telefon bağlantıları ile adeta yıkıldı. Yayına telefonla bağlanan Zehra'nın komşusu Rümeysa isimli kişi, Zehra'nın kendisini arayarak karşı komşuları pideci Gökhan'la kaçtıklarını ifade etti. Daha sonra yayına bağlanan Zehra ise Serkan'ı ve ailesini istemediğini söyledi.

Yaşananları kaldıramayan Serkan Kıyak, "Bu mu emeklerimin karşılığı? Beni 4-5 defa aldattın, affettim. Dön gel! Yine affederim... 87 yaşında nenene nasıl kıydın, gittin? Zehra geleceksin... Ben seni sevdim. Ben sana ne yaptım? Hayallerimi yıktın. Yaşayamam ben... Şikayetçiyim" diyerek kendini yerlere attı. Kafasını birkaç defa da zemine vuran Kıyak, Müge Anlı'nın ekipleri tarafından stüdyodan çıkarıldı.

Karısı pideciye kaçınca kendini yere atıp sinir krizi geçiren adam, Müge Anlı'da börek yaptı

Müge Anlı canlı yayınında yeni bir gelişme yaşandı.Eşinden ayrılmaya karar veren Serkan Kıyak, mutfağa girdi. Karısı tarafından terk edilince canlı yayında sinir krizi geçiren Serkan Kıyak, börek yaptı. Yaptığı böreği Müge Anlı'ya ikram eden Kıyak, hayatında yeni bir başlangıç yapacağını belirtti.

Karısı pideciye kaçınca kendini yere atıp sinir krizi geçiren adam, Müge Anlı'da börek yaptı

Haberler.com - Magazin Haberleri

Müge Anlı İle Tatlı Sert, Müge Anlı, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (6)
x y:İnsan namusu ve onuru için yaşar, bırak gitsin,yarın sana yaptığını pideciyede yapar.sen yoluna bak. Hayat devam ediyor. Cevap Yaz 2 29 Yayından Kaldır
Suskun Demir:Karakter çok önemli hacılar... Cevap Yaz 0 36 Yayından Kaldır
HAKAN ARSLANOĞLU:Keşke börek yerine pide yapsaymış :) Cevap Yaz 1 31 Yayından Kaldır
Tüm 6 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title