Karantina döneminde yeteneğini keşfeden Esra Erol, resim yapmaya başladı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Karantina döneminde yeteneğini keşfeden Esra Erol, resim yapmaya başladı

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

Esra Erol, koronavirüs salgını nedeniyle evde kaldığı günlerde resim yapmaya başladı. Katıldığı YouTube yayınında "Bu yeteneğim korona döneminde ortaya çıktı" diyen Erol, yaptığı ilk resmi de gösterdi.

Uzun yıllardır ATV ekranlarında program yapan başarılı sunucu Esra Erol, İlkay Buharalı ve Ali Eyüboğlu'nun YouTube kanalında yayınlanan Magazin Noteri isimli programına konuk oldu. Programı ve özel hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulunan Erol, salgın nedeniyle evde olduğu günlerde neler yaptığını anlattı.

Her gün yayınlanan programında birçok ailenin sorunlarını ele alan Erol, Ali Eyüboğlu'nun "Türk toplumunun aile yapısına bu kadar ters yaşayan ve bunu savunabilen insanlara nasıl tahammül edebiliyorsun?" sorusuna "Edemiyorum aslında. Yaklaşık üç yıldır bu formatı yapıyoruz. Yıprandığımı, tahammülsüz bir insan olmaya başladığımı görüyorum. Bazen öyle bir an oluyor ki o an stüdyodan çıkıp gitmek istiyorum. Gerçekten 'hoş çakalın sayın seyirciler' deyip çıkmak istiyorum" dedi.

Karantina döneminde yeteneğini keşfeden Esra Erol, resim yapmaya başladı

Koronavirüs salgınından dolayı çekimlerin ardından hemen evine giden Erol, bu süreçte resim yapmaya başladı. Yeni keşfettiğini yeteneğinden bahseden sunucu, "Evde kendim ufak ufak resim çalışmaları yapıyorum, bu korona günlerinde çıktı. Akrilik boyalar ile dökme sanatı gibi bir şeyler yapıyorum kendimce" ifadelerini kullandı. Erol, yaptığı iki resmi de Ali Eyüboğlu ile İlkay Buharalı'nın ısrarı üzerine Magazin Noteri programında gösterdi.

Karantina döneminde yeteneğini keşfeden Esra Erol, resim yapmaya başladı

9 yaşındaki oğlu İdris Ali'nin ardından ikinci hamileliğini yaşadığını ve karnındaki bebeğini altı aylıkken düşürdüğünü anlatan Esra Erol, bu acı olayın hayatının içsel olarak yaşadığı dönüm noktası olduğunu söyleyerek sözlerine şöyle devam etti: "Plansız yaşamanın ne kadar kıymetli olduğunu anlıyorsunuz. Siz geleceği planlıyorsunuz ama hiçbir şey istediğiniz gibi olmuyor. Bir kaderiniz var ve onu yaşıyorsunuz. O bebeği çok istiyordum ve hayatı zorlamamayı öğrendim. Her şey bir anda bozulabiliyor."

Karantina döneminde yeteneğini keşfeden Esra Erol, resim yapmaya başladı

Haberler.com - Magazin

Ali Eyüboğlu, Koronavirüs, Asker, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (13)

uCube:

Pardon da Esra Erol ne zaman karantina''ya çekilmiş? Hastalık başladığından beri canlı yayın yapıyor. Zaten Cumartesi - Pazar canlı yayınları yok. ;))

Ontok:

Virüsun sürrealist bir içsel benzeşimini yansıtmış.

Tosun Paşa:

Bu kadında ne yapacağını şaşırdı. Milletle dalga geçmeyi bırak artık Esra teyzeeee

Tüm 13 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title