Kaptan D.ç Soğuksu Yenicespor Yeni Sezon Tanıtımı Yaptı

Kaptan D.ç Soğuksu Yenicespor Yeni Sezon Tanıtımı Yaptı

Kaptan D.ç Soğuksu Yenicespor Yeni Sezon Tanıtımı Yaptı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan ve yeni adı ile Kaptan Demir Çelik Soğuksu Yenicespor yönetimi görev dağılımını yaptı.

Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edecek olan ve yeni adı ile Kaptan Demir Çelik Soğuksu Yenicespor yönetimi görev dağılımını yaptı.Kulüp Başkanlığını Murat Orhan'ın üstlendiği siyah beyazlı ekip kamp öncesi yönetim,teknik heyet,futbolcular ve Karabük basını verilen akşam yemeğinde bir araya geldi.

Murat Orhan başkanlığındaki yönetim kurulunda, Ahmet Erkoç ve Hakan Bender Asbaşkanlığa,Nihat Ekmekçi Futbol Şube Sorumluluğuna,Süleyman Şahin Genel Sekreterliğe,Rasim Gökçü Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliğine ve Erol Öztürk ise Genel kaptanlığa getirildi.

Teknik Direktör Osman Yüksel yönetimindeki ekibe bu yıl, Bartınspor'dan kaleci Murat Ayaz,Düzcespor'dan santrafor Alihan Tezel,Maltepespor'dan Kemal Dağtarla,Karabükspor'dan Eren Öztürk,Bertuğ Tahmaz,Burak Çalman,Berke Yıldız,Safranbolu Belediyespor'dan Mustafa Usta ve Furkan Şen,Safranboluspor'dan Hakan Tetik ve Orhan Erden,Kilimspor'dan Adem Yıldız,Kocaeli Amatör'den Harun Tunçbil,Eskipazar Belediyespor'dan Samet Kısar,Kastamonu Yolspor'dan Semih Omay takviyeleri yapılırken 24 kişilik kadroda; Emre Akçin,Berkay Akçin,Ferdi Eşsiz,Şahan Başkaya,Kadir Çantekin,Özcan Taşlıoğlu ve Demircan Bakılan yer aldı.

Düzenlenen yemekte konuşan Kulüp Başkanı Murat Orha," Kulübümüzün kurumsallaşma evrelerinden geçerek yeni bir yapıya bürünmesini sağladık. Kaptan Demir Çelik Soğuksu Yenicespor olarak ligde mücadele edeceğiz. Takımımız Gerede-Esentepe'de bir haftalık kamp yapacak,kamp esnasında iki de hazırlık maçı oynayacak. Bu takım nereden nereye geldi,konuşurken herkes konuşuyor ancak sıra taşın altına elini koymaya gelince herkes kaçıyor. Karabük'ten yetişen gençler bu kentte imkan bulamadıkları için ülkemizin değişik takımlarında oynamak zorunda kalmışlar. Biz kendilerine Karabük'te spor yapma imkanı sağladık. Hepsi patlamaya hazır birer bomba. İnşallah bu patlamayı da BAL Liginde yapacaklar. Transferde hiçbiri bizleri kırmadı,hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. İnşallah bu takımda Karabükspor'a yeni oyuncular yetiştireceğiz ve bir altyapı görevi üstleneceğiz. Biz Kaptan Demir Çelik olarak amatörlere destek veriyoruz, ancak bir iki firmanın desteğiyle spor gelişmez. Şayet bu kentte yaşıyor ve para kazanıyorsanız bu kentin insanına da borcunuz var demektir. Biz elimizden geldiği kadar borcumuzu ödemeye çalışıyoruz. İnşallah diğer işadamlarımızda aynı hassasiyeti gösterirler" dedi.

Başkan Murat Orhan birkaç oyuncu ile daha görüşmelerin devam ettiğini,anlaşma sağlanması durumunda bu oyuncuları da kadrolarına katacaklarını ifade ederken,Gerede Kampı sonunda 24 kişilik kadronun belirleneceğini söyleledi. - KARABÜK

Kaptan D.ç Soğuksu Yenicespor Yeni Sezon Tanıtımı Yaptı
Kaptan D.ç Soğuksu Yenicespor Yeni Sezon Tanıtımı Yaptı
Kaptan D.ç Soğuksu Yenicespor Yeni Sezon Tanıtımı Yaptı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title