Kapaklı Belediyesi İş Makinesi Kiralayacak - Haberler
Haberi Paylaş

Kapaklı Belediyesi İş Makinesi Kiralayacak

Kapaklı Belediyesi İş Makinesi Kiralayacak
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Tekirdağ’a bağlı Kapaklı Belediyesi, iş makinesi kiralamak için ihale yaptı.

Tekirdağ'a bağlı Kapaklı Belediyesi, iş makinesi kiralamak için ihale yaptı.

Kapaklı Belediyesi, iş makinesi kiralamak için ihaleye çıktı. Sedat Yaldız'ın başkanlık ettiği komisyonda Nurcan Sönmez, Birol Yavuzcan, Erkan Şimşek, Aykan Can komisyon üyesi olarak hazır bulundu. Yaklaşık maliyeti 983 bin 50 lira 31 kuruş olan Kapaklı Belediyesi İş Makinesi ve Kamyon Kiralama Hizmet Alımı İşi İhalesi'ne 6 firma katıldı. Bektaşlar Yol Yapım İnşaat firmasının 1 milyon 69 bin TL teklifte bulunduğu ihalede, Özyüce Turizm Seyahat Pazarlama firması 780 bin TL teklifte bulundu. Bildikler İnşaat firması ile EMK Taşımacılığın ortak girişimi 696 bin TL teklif verirken, Dönmez İş Makineleri firması ise 665 bin TL, Ses Mühendislik Firması ise 662 bin 500 TL teklif verdi. İhalede en düşük teklifi ise Polat Yol Yapı Mühendislik ve Özgür Hafriyat İnşaat firması ortak girişimi 485 bin TL ile verdi.

İhaleyi kazanan firmanın İhale Komisyonu tarafından yapılacak incelemenin ardından belli olacağı bildirildi. İhaleye katılan Belediye yetkilileri, "İhalenin sonuçlanması ve sözleşmenin imzalanmasının ardından yüklenici firma 15 Ocak-31 Aralık 2015 tarihleri arasında Belediye Fen İşleri Müdürlüğü çalışmalarında kullanılmak üzere iş makinesi ve kamyon hizmeti verecek" bilgisini verdi. - TEKİRDAĞ

Kapaklı Belediyesi İş Makinesi Kiralayacak

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Erkan Şimşek, Sedat Yaldız, Tekirdağ, Kapaklı, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title