Kamu-Sen'den BBP'ye "Geçmiş Olsun" Ziyareti
Haberler » Güncel » Kamu-Sen'den BBP'ye "Geçmiş Olsun" Ziyareti - Haber

Kamu-Sen'den BBP'ye "Geçmiş Olsun" Ziyareti

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ve Kamu-Sen Başkanlar Kurulu, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici'ye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı ve Kamu-Sen Başkanlar Kurulu, Genel Başkanı 'ye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.


BBP Genel Merkezi'nde Destici ile görüşen Koncuk ve beraberindekiler, yangın çıkan makam odasında incelemede bulundu.


Yangından dolayı Genel Başkan Destici'ye "geçmiş olsun" dileğinde bulunan Koncuk, "Klima patlaması bu kadar yapar mı, düşünememiştim. Tabii kul yapısıdır. Olan, Allah'ın takdiridir. Allah, sizleri her türlü beladan korusun. Kamu-Sen olarak her zaman sizlerin yanınızdayız." dedi.


Destici ise, Kamu-Sen Başkanlar Kurulu'na ziyaret sebebiyle teşekkür ederek, Allah'ın lütfuyla bir can kaybı yaşanmadan, yaralanma olmadan atlattıklarını belirterek, emniyet ve savcılığın tüm yönleriyle olayı incelediğini bildirdi.


Olayın tüm çıplaklığıyla ortaya konmasını ümit ettiklerini belirten Destici, makam odasının tadilatına henüz başlamadıklarını belirterek, şunları söyledi:


"Savcılık tarafından bilirkişi tayin edildi ve klima götürüldü. Bilirkişi de incelemesini yaptı. Araştırmalar bitmeden tadilata başlamamamız söylendi. Bize, savcılık ve emniyet 'Çalışmalarımız bitti. Tadilata başlayabilirsiniz' diyene dek başlamıyoruz. Gelecek sonuçları bekliyoruz. Hassasiyetimiz, hem kamuoyunun hem de bizlerin şüphelerinin giderilmesidir. Olayın tüm çıplaklığıyla en kısa sürede ortaya konmasını ümit ediyoruz. Kamuoyunun somut bulgu ve belge olmadan birtakım hadiselerin paylaşılmasını da doğru bulmuyoruz. İnşallah olay bir kazadır. Her kurumun başına gelebilir. Rabbim bizleri esirgemiştir. Camiamıza bir kere daha 'geçmiş olsun' diyorum."

Kaynak: AA

Haber Videosu

: Kamu-Sen'den BBP'ye "Geçmiş Olsun" Ziyareti

Manşet

Haberler