Kahramanmaraş'ta Aile Faciası: 1 Ölü, 1 Yaralı

Kahramanmaraş'ta Aile Faciası: 1 Ölü, 1 Yaralı

Kahramanmaraş'ta Eşiyle Tartışan Bir Kadın, Evinin 7. Katından Atladı. Bunu Gören Kızı da Annesinin Ardından Atladı. Olayda Anne Hayatını Kaybetti, Kızı İse Ağır Yaralandı.

Kahramanmaraş'ta Aile Faciası: 1 Ölü, 1 Yaralı

Kahramanmaraş'ta eşiyle tartışan bir kadın, evinin 7. katından atladı. Bunu gören kızı da annesinin ardından atladı. Olayda anne hayatını kaybetti, kızı ise ağır yaralandı.

Olay, Şehit Abdullah Çavuş Mahallesi Tekerek yolu Gülcan apartmanında akşam saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi'nde (KSÜ) teknisyen olarak çalışan baba Mustafa B. (50) ile 7 yıldır psikolojik tedavi gördüğü iddia edilen eşi Fatma B. tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine kontrolünü kaybeden Fatma B., evinin balkonuna çıkarak 7. kattan aşağıya atladı. Bunu gören 17 yaşındaki kızı M.B. de 'anne' diye bağırdıktan sonra aşağı atladı. 7. kattan beton zemine çakılan anne olay yerinde feci şekilde hayatını kaybederken, ağır yaralanan kızı ise ambulansla Kahramanmaraş Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Mustafa B., eşinin cesedi başında gözyaşları dökerken, olayı duyarak gelen ailenin yakınları sinir krizleri geçirdi. Anne Fatma B.'nin cenazesi, belediyeye ait cenaze aracıyla morga kaldırıldı. Olay yerinde inceleme yapan Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Necdet Çelikbilek, "Acı bir sonuç ortaya çıkartan aile faciası. İlgili uzman ekibimiz gereken araştırma ve soruşturmayı tamamlayıp bilgi ve belgeleri savcılığa teslim edecektir" dedi.

(ACB-YK-OK-Y)

Kaynak: İHA