Kağıt Toplayıcısı Çocuk Yürek Burktu

Kağıt Toplayıcısı Çocuk Yürek Burktu

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Kağıt toplayıcısı çocuk yürek burktu Beyoğlu'nda mendil satarken uyuyan çocuk yürek burktuİSTANBUL - Fatih'te, yaşıtlarının okula başladığı bugün kağıt toplayarak para kazanmaya çalışan bir çocuğun, boyundan büyük çuvalı taşırken yaşadığı zorluk kameraya yansıdı.

Kağıt toplayıcısı çocuk yürek burktu

Beyoğlu'nda mendil satarken uyuyan çocuk yürek burktu

İSTANBUL - Fatih'te, yaşıtlarının okula başladığı bugün kağıt toplayarak para kazanmaya çalışan bir çocuğun, boyundan büyük çuvalı taşırken yaşadığı zorluk kameraya yansıdı. Beyoğlu'nda ise, Şişhane Metro İstasyonu'nda mendil satan bir çocuğun tezgahının başında uyuduğu anlar görüntülendi. Küçük işçilerin para kazanmak için yaşadığı zorluklar yürek burktu.

Fatih'te, yaşıtlarının okula başladığı bugünde Beyazıt'ta çarşı çarşı gezip kağıt ve benzeri geri dönüşüm maddelerini toplayan bir çocuk cep telefonu kamerasına yansıdı. Sahaflar Çarşısı'nda bulunan iş yerlerinin önündeki kartonları izin isteyerek alan çocuk, Beyazıt Meydanı'ndan geçip Mahmutpaşa'nın sokaklarında gözden kayboldu. Çevredeki insanların bakışları arasında kağıt toplayan çocuğun, boyundan büyük ve ağır olduğu görülen çuvalı taşımakta zorluk çekmesi yürekleri burktu. Beyoğlu'nda ise, Şişhane Metro İstasyonu'nda önüne açtığı küçük tezgahta mendil satarak para kazanmaya çalışan başka bir çocuk görüntülendi. Tezgahının başında uyuya kalan çocuk duygu dolu anlara sahne oldu.

Kağıt Toplayıcısı Çocuk Yürek Burktu
Kağıt Toplayıcısı Çocuk Yürek Burktu
Kağıt Toplayıcısı Çocuk Yürek Burktu

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title