AVM'de çocuğa şiddet kamerada! Çevredeki vatandaşlar bu vicdansızlığa kayıtsız kalamadı

AVM'de çocuğa şiddet kamerada! Çevredeki vatandaşlar bu vicdansızlığa kayıtsız kalamadı

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Cinsellik

Ankara'da alışveriş merkezindeki restoranda kadının yanındaki 5-6 yaşlarındaki çocuğu darbetmesi cep telefonu ile görüntülendi. Olayı gören vatandaşlar, çocuğun ağlaması üzerine kadına uyarıda bulundu.

Önceki gün Etimesgut ilçesindeki AVM katında bulunan restoranda meydana gelen olayda kadın, iddiaya göre yanında yemek yemeyen erkek çocuğa tepki gösterdi. Kadın, 5-6 yaşlarındaki çocuğa vurup, saçından çekerek darbetti.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ

Olayı gören vatandaşlar, çocuğun ağlaması üzerine kadına uyarıda bulundu. Ancak kadın vatandaşlara tepki göstererek çocuğa hakaret etmeye devam etti. Kadının, çocuğu darbetmesi cep telefonu ile görüntülendi. Sosyal medyada da paylaşılan görüntü tepki çekti.

"ÇOCUĞUN ACIDAN ÇIĞLIK ATTIĞINI GÖRDÜM"

Olay sırasında AVM'de bulunan A.S. adlı görgü tanığı "Biz uzak bir köşede oturuyorduk. Bir süre sonra çocuğun çığlık seslerini duyduk ve o tarafa gittik. O sırada bir kadının çocuğa şiddetli bir şekilde tokat attığını, çocuğun ise acıdan çığlık attığını gördüm. Daha sonra bizim oturduğumuz yerin çaprazına oturdular. Orada tekrar çocuğa bağırıp ve hakaretler etmeye devam etti. Bunun üzerine yanımda oturan bir kadınla birlikte kendisinin yanına gittik ve uyarıda bulunduk. Fakat kadın bize de hakaret ederek, 'Ben eğitimciyim, benim ne çektiğimi bilmiyorsunuz. Bu çocuk hasta, yemek yiyip ilaç içmesi lazım: ama sabahtan bu yana hiçbir şey yemiyor' dedi. Daha sonra biz kendi masamıza geçtik. Kadın o sırada çocuğa tekrar hakaret edince telefonumla o anları kayıt altına aldım. Bir süre sonra da kadın çocukla oradan ayrıldı" ifadelerini kullandı.

AVM'de çocuğa şiddet kamerada! Çevredeki vatandaşlar bu vicdansızlığa kayıtsız kalamadı
AVM'de çocuğa şiddet kamerada! Çevredeki vatandaşlar bu vicdansızlığa kayıtsız kalamadı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Haber Yorumları (35)
BİRİ: Burda videoyu çeken kişiler anneyi teşhir etmek yerine gidip sakinleştirip müdahale edebilirlerdi. Anneyi bu şekilde canavarlaştırmanın gereği yok. Kimse bu çocuğu annesi kadar düşünemez ve kimsenin haddi de değil bu. Ortada çok ciddi bir durum yok ve olursa çözüm video ile teşhir değildir. Daha ciddi önlemlerdir. Çocuğuma dayak atmadığım gibi atana kızarım ama annelik zor zanaat ve keşke herşey her anını, aklını, ruhunu evladına veren annelerin çocuklarına bir şamar atması kadar kötü olsa.
BİGİN: orada. çocuğu. döven. kadını. uyaran. kadınlar bir güzel döveselerdi. hiç olmazsa hırslarınıalmış olurlardı.
YAHYA: Günde 5 vakit namaz kılmayanlardandır.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title