Kabzımallardan Başkan Kılıç'a Ziyaret

Kabzımallardan Başkan Kılıç'a Ziyaret

Sakarya Sebze & Meyve Komisyoncuları (Kabzımallar) Dernek Başkanı İdris Toska ve Hâl Esnafları olarak Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç'ı ziyarette bulundu.

Kabzımallardan Başkan Kılıç'a Ziyaret

Yeniden Ak Parti İl Başkanlığına seçilen Fevzi Kılıç'a Hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Sakarya Sebze & Meyve Komisyoncuları (Kabzımallar) Dernek Başkanı İdris Toska ve Hâl Esnafları, 24 Haziran'da gerçekleşecek olan Başkanlık ve 27 Dönem Milletvekili seçimlerimde da başarılar diledi.

Mevcut Hal ve mesleklerle alakalı sorunların konuşulduğu ziyarette ana gündem maddesi ise Arifiye İlçesinde yapılmakta olan yeni Hâl ile ilgili görüş alış verişinde bulunuldu. Görüşmenin çok verimli geçtiği bildirilirken, Fevzi Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Reis tarafından samimi bir şekilde karşılanmaları da Toska ve ekibini son derece mutlu etti. Öte yandan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile de bir görüşme yapılacağız, sorun ve çözümlere yönelik ortak çalışma içinde olacakları da ziyarette görüşülen bir diğer konu olarak dikkat çekti. Başkan Toska ise, verimli geçen görüşmenin ardından Yönetim Kurulu arkadaşlarım ve şahsım ve de esnaf arkadaşlarım adına ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim. Sivil toplum kuruluşları ile siyaset, il, ilçe idarecileri iç içe olmalı. Sorunlar el birliği ile çözülür ve o zaman daha yaşanır bir şehir oluruz" dedi.