Jennifer Lawrence Çıplak Fotoğraf Skandalı Sonrası İlk Kez Konuştu: Toplu Tecavüze Uğramış Gibiyim

Jennifer Lawrence Çıplak Fotoğraf Skandalı Sonrası İlk Kez Konuştu: Toplu Tecavüze Uğramış Gibiyim

Ünlü oyuncu Jennifer Lawrence'ın telefonu hacklenip çıplak fotoğrafları internete sızdırılmıştı. Lawrence, konuyla ilgili "Toplu tecavüze uğramış gibiyim." dedi.

2014'te çıplak fotoğraflarının kamuoyuna sızması sonrasında ünlü aktrist Jennifer Lawrence ilk defa konuştu. Lawrence, "Telefonum hacklendiği zaman yaşadıklarımı kelimelerle anlatamıyorum. Bütün lanet olası gezegen tarafından toplu tecavüze uğramışım gibi hissettim" ifadelerinde bulundu.

"DAVA AÇSAM DA İÇ HUZURU BULAMADIM"

Lawrence sözlerine şöyle devam etti: "Dünyada bu fotoğraflara ulaşamayacak tek bir insan yoktu. Bunu sindirmek çok güçtü. Bunu yapanlara dava açtım ama bu da bana iç huzurumu sağlamadı" dedi.

"CİNSEL SUÇTUR"

27 yaşındaki oyuncu "1.5 yıl önce bir kadın geldi ve bana kızı için çok iyi bir rol model olduğunu söyleyince gözyaşlarına boğuldum. O kadar yaşananlara rağmen birinin böyle bir şey söylemesi çok duygulandırdı ve buna inanamadım" diye konuştu. Konuyla uğraşmak istemediğini söyleyen oyuncu, "Apple'a dava açmayacağım. Dava açmak yaşananları ve çıplak fotoğraflarımın yayılmış olmasını geri getirmeyecek" dedi. Lawrence, olay ilk yaşandığında "Bu bir skandal değil, cinsel suç" yorumunu yapmıştı.