İzmir'de Şehit ve Gazi Yakınlarına İftar - Haberler
Haberi Paylaş

İzmir'de Şehit ve Gazi Yakınlarına İftar

AA - Haberler | Yerel
İzmir'de Şehit ve Gazi Yakınlarına İftar

Urla ilçesinde, Sosyal Yardımlaşma Derneği ve Urla Kaymakamlığı tarafından şehit ve gazi ailelerine iftar yemeği verildi.

Urla ilçesinde, Sosyal Yardımlaşma Derneği ve Urla Kaymakamlığı tarafından şehit ve gazi ailelerine iftar yemeği verildi.

Urla Rahatla Restorant'da düzenlenen iftar yemeğine Urla Emniyet Müdürü Oğuzhan Şahin, Urla Jandarma Komutanı Cemil Erdemir, Urla Savcısı Serdar Akan, Urla Kaymakamlığı'na vekalet eden Çeşme Kaymakamı İnci Sezer Becel ve aileler katıldı.

İftar yemeğinden sonra konuşma yapan Kaymakam İnci Sezer Becel, "Böylesine önemli, değerli bir ayda barışın ve kardeşliğin, hoşgörünün hakim olması gerekirken maalesef dünyanın birçok yerinde Müslüman kardeşlerimiz zalimin zulmü altında acı çekmekte, can vermektedirler" dedi.

Din, dil, ırk ayrımı olmadan hiçbir insanın acı çekmesini silahlar gölgesinde yaşamasını istemediklerini ifade eden Becel, "Bu akşam dünyanın neresinde olursa olsun haksızlığa zulme uğramış insanların, Müslüman kardeşlerimizin gördüğü zulmün durması için dua edelim. Şunu da iyi biliyoruz ki, barış ortamında yaşamamızın teminatı olan bu ülke için canlarını vermekten çekinmeyen aziz şehitlerimiz ve gazilerimizdir. Onlara şükranlarımızı sunuyoruz" diye konuştu. - İzmir

AA - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title