İzmir'de itfaiye aracı kullanan 3 kadının görüntüsü sosyal medyada gündem yarattı

İzmir'de itfaiye aracı kullanan 3 kadının görüntüsü sosyal medyada gündem yarattı

Haberler.com - Haberler | Güncel

İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne ait itfaiye daire başkanlığı Toros eğitim merkezinde çekilen görüntüler sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. 3 kadının yer aldığı görüntülerde kadınlardan biri itfaiye aracını kullanırken, diğer ikisi ise aracın arkasında seyahat ediyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne ait itfaiye daire başkanlığı Toros eğitim merkezinde 3 kadın tarafından kaydedilen video sosyal medyada gündem oldu. Devletin itfaiye araçlarını kullanabilecek kadar cesurca hareket eden kadınların davranışları büyük tepki çekerken, görüntüler kısa sürede paylaşım rekorları kırdı.

BİRİ ARACI KULLANDI, DİĞERLERİ ARKADA SEYAHAT ETTİ

Toros Eğitim Merkezi'nde çekilen videoda, kadınlardan biri itfaiye aracını kullanırken, diğer ikisi ise araca asılarak arkada seyahat ederken görülüyor.

"YANGIN VAR DEDİLER GELDİK"

Videoyu sosyal medya hesaplarından paylaşan kadınların "Yangın var dediler geldik" ifadesi ise dikkat çekti.

İzmir'de itfaiye aracı kullanan 3 kadının görüntüsü sosyal medyada gündem yarattı
Haber Yorumları (8)
SENATA SİLVA: Yangın kimdeymiş? Kim kimin yangınını söndürecek? itfaiyeci kim? Kafam karıştı
EMİN BAYRAM: yangını olanları söndürüyorlar. çok sevap bir iş yapıyorlar.
MURAT AKKAYA: ibb de yüzlerce araç kullanmış adamlar yıllarca ahmet mehmet kullanmış devlet görevlileri değil. bu ülkede hakim savcı varsa onlara bi el atsın.. ahmet çekiliş sana katılıyorum . artık bu millet malına sahip çıkmalı. iki yanık götürüyor mallarımızı.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title