İstinyepark, 10. Yılını Görkemli Parti İle Kutladı

İstinyepark, 10. Yılını Görkemli Parti İle Kutladı

23.09.2017 15:49 | Son Güncelleme: 23.09.2017 15:50
İstinyepark, 10. Yılını Görkemli Parti İle Kutladı

İstinyePark, 22 Eylül günü Markalar Sokağı'nda gerçekleştirdiği partiyle doğum gününü kutladı.

Gün boyu süren özel ürün lansmanları ve mağazalarda sayısız etkinliklerin yanı sıra, Deeperise ft Jabbar, Nouvelle Vague ve Mahmut Orhan'ın sahne aldığı gecede ünlü ve cemiyet dünyasından isimlerin de katılımıyla eğlence gece yarısına kadar devam etti.

İstinyePark, başarılarla dolu 10 yılı geride bırakmasını 22 Eylül 2017 Cuma günü görkemli bir partiyle kutladı.
AVM içerisinde gün boyu gerçekleşen özel ürün lansmanları, güne özel indirimler ve mağazalarda gerçekleşen sayısız etkinlikler ile gün boyu alışveriş yapan ziyaretçiler akşam saatleri itibariyle ünlü Fransız grup Nouvelle Vague, 2017 yazının hit şarkısına imzasını atan Deeperise ft Jabbar ve yeni jenerasyonun en iddialı DJ'lerinden Mahmut Orhan'ın sahne aldığı gecede unutulmaz bir gece geçirdiler.

Zuma'da ise Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Süleyman Sözen, İstinyePark Yönetim Kurulu Eş Başkanları Zafer Kurşun ve Zafer Yıldırım tarafından verilen VIP davette iş ve cemiyet dünyasından Mustafa Taviloğlu, Levent Kızıl, Mehmet Ziylan, Sami Kariyo, Vedat Stemati, Berrin Yoleri, Beyhan – Egemen Bağış, Burcu – Emre Ziyal, Duygu Erdem, Yiğit Yıldız, Edip İlkbahar, Ediz – Rıfat Elhadef, Füsun Kural, Lusi – Dilara Sevilla ve Umut – Rasim Özkanca gibi isimler geceye katıldı.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title