İstanbul Erdoğan Demirören Anısına Golf Turnuvası

İstanbul Erdoğan Demirören Anısına Golf Turnuvası

Dha İSTANBUL (havadan görüntülerle) ERDOĞAN DEMİRÖREN ANISINA GOLF TURNUVASIHaber-Kamera: Serpil KIRKESER-Anıl UÇAN/İSTANBUL DHA8 Haziran'da kaybettiğimiz iş insanı ve Demirören Holding kurucusu Erdoğan Demirören anısına, kurduğu golf klübünde turnuva düzenleniyor.

Dha İSTANBUL (havadan görüntülerle) ERDOĞAN DEMİRÖREN ANISINA GOLF TURNUVASI

Haber-Kamera: Serpil KIRKESER-Anıl UÇAN/İSTANBUL DHA

8 Haziran'da kaybettiğimiz iş insanı ve Demirören Holding kurucusu Erdoğan Demirören anısına, kurduğu golf klübünde turnuva düzenleniyor.

Bugüne kadar ulusal ve uluslararası birbirinden önemli golf turnuvalarına ev sahipliği yapan Kemer Country Golf Kulübü, bu kez anlamlı bir organizasyon için kapılarını açtı. 14-16 Eylül tarihleri arasında ülkemizde golf sporunun gelişmesinde büyük emeği olan Kemer Country Golf Başkanı olan merhum Erdoğan Demirören adına düzenlenen Erdoğan Demirören Golf Cup ünlü isimleri bir araya getirdi. Turnuvanın son gününde Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, Limak Holding yönetim kurulu başkanı Nihat Özdemir ve Kalyon Grup yönetim kurulu başkanı Cemal Kalyoncu takım halinde golf oynadı.

Turnuvaya iş, siyaset ve sanat dünyasından çok sayıda kişi de katıldı.

Kaynak: DHA