İstanbul Büyükşehir Belediyespor Orhan Taşdelen ve Eser Altın'ı Renklerine Kattı

PTT 1.Lig'de mücadele edecek olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Göztepe'den defans oyuncusu Orhan Taşdelen ve Boluspor'dan kaleci Eser Altın'ı transfer etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Orhan Taşdelen ve Eser Altın'ı Renklerine Kattı

PTT 1. Lig'de mücadele edecek olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Göztepe'den defans oyuncusu Orhan Taşdelen ve Boluspor'dan kaleci Eser Altın'ı transfer etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un Langa Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde Orhan Taşdelen 1+1 yıllığına, Eser Altın ise 1 yıllığına kendilerini turuncu-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

Geçtiğimiz sezon Göztepe'de forma giyen defans oyuncusu Orhan Taşdelen, İstanbul Büyükşehir Belediyespor ailesinin bir ferdi olmaktan dolayı mutlu olduğunu vurgulayarak, "Bundan sonra turuncu-lacivertli renkler için mücadelemi sürdüreceğim" dedi.

Boluspor'dan transfer edilen kaleci Eser Altın ise, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da olmaktan dolayı mutlu olduğuna belirterek, "Bana güvenenleri mahcup etmemek için var gücümle çalışacağım" diye konuştu.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor, daha önce Sanica Boru Elazığspor'dan Orhan Ak, Kayseri Erciyesspor'dan Veysel Aksu ile Alaattin Tosun ayrıca TKİ Tavşanlı Linyitspor'dan Ferhat Çulcuoğlu ile Murat Yılmaz'ı kadrosuna katmıştı. - İSTANBUL