İstanbul: Akfırat Belediyesi'nden F1 Türkiye Gp'nin Tanıtımına Katkıda Bulunanlara Plaket

Akfırat Belediyesi, Formula 1 Türkiye Grand Prix'sinin Tanıtımına Katkıda Bulunan Kurum, Kuruluş ve Gazetecilere Düzenlenen Törenle Plaket Verdi.

İstanbul: Akfırat Belediyesi'nden F1 Türkiye Gp'nin Tanıtımına Katkıda Bulunanlara Plaket

Akfırat Belediyesi, Formula 1 Türkiye Grand Prix'sinin tanıtımına katkıda bulunan kurum, kuruluş ve gazetecilere düzenlenen törenle plaket verdi.

İstanbul Park Pisti'ndeki A kulesinde düzenlenen törende bir konuşma yapan Akfırat Belediye Başkanı Hilmi Yıldız, Formula 1 yarışlarının ikincisinin de başarıyla gerçekleştirildiğini belirterek, "Dünyada 2.5 milyar kişinin izlediği bu organizasyona ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Böyle bir organizasyonu gerçekleştiren halkalardan biri olan Akfırat Belediyesi, üstüne düşen görevi yapmıştır, bundan sonra da yapacaktır" dedi.

Törende Formula 1'in tanıtımına katkıda bulunan, aralarında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da bulunduğu kişi, kurum, kuruluş ve basın mensuplarına teşekkür plaketleri verildi. Törene katılamayan Aziz Yıldırım'ın plaketini, Fenerbahçe Yönetim Kurulu üyesi olan kardeşi Ali Yıldırım aldı.

Bu arada İhlas Haber Ajansı'ndan Eyüp Turan, İsmail Kamit, Metin Başar ve Ramazan Almaçayır ile Türkiye Gazetesi'nden Cüneyt Bitikçioğlu'na da Formula 1'in tanıtımına katkılarından dolayı birer plaket verildi.

Kaynak: İHA