İsmail Saymaz, Edirne Akademi'de

İsmail Saymaz, Edirne Akademi'de

Gazeteci Yazar İsmail Saymaz, Edirne Belediye Başkanlığı bünyesinde kurulan Edirne Akademi’de Edirneliler ile buluşacak.

İsmail Saymaz, Edirne Akademi'de

Gazeteci Yazar İsmail Saymaz, Edirne Belediye Başkanlığı bünyesinde kurulan Edirne Akademi'de Edirneliler ile buluşacak.


Bir süre önce Edirne Belediyesi'nin bünyesinde kurulan Edirne Akademi eğitim faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Medya, insan hakları, demokrasi gibi birçok konuda eğitimler veren Edirne Akademi aynı zamanda birbirinden değerli isimleri Edirneliler ile buluşturuyor.


Edirne Akademi, bu hafta ilk olarak Beykoz Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekan Yardımcısı ve İletişim Tasarımı Bölüm Başkanı Doç. Dr. Seden Meral'i ağırlayacak. Kaleiçi'ndeki Eski Vali Konağı'nda hizmet veren Edirne Akademi'de 13 Aralık Çarşamba günü saat 13.00'te düzenlenecek olan eğitimde belediye personeline yönelik 'Beden Dili Eğitimi' gerçekleştirilecek.


Edirne Akademi'nin bu haftaki ikinci konuğu ise Gazeteci-Yazar İsmail Saymaz olacak. İsmail Saymaz ve İletişim Sosyoloğu Doç. Dr. Serdar Taşçı eğitime katılanlara 'medya' konusunda bilgiler ve eğitim verecek. 13 Aralık Çarşamba günü saat 14.00'te gerçekleştirilecek olan eğitime Edirne Akademi'ye kayıt yaptıran öğrenciler katılacak.


İsmail Saymaz'ın vereceği 'Medya' konulu eğitime katılmak isteyenler www.edirne.bel.tr adresinden veya Eski Vali Konağı'ndaki Edirne Akademi'ye şahsen başvurabilir. - EDİRNE

Kaynak: İHA