İsmail Kılıçarslan Çan'da Okurlarıyla Buluştu

İsmail Kılıçarslan Çan'da Okurlarıyla Buluştu

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Projeleri Destekleme Programı destekli Kitap Cafe, yapımcı, şair, köşe yazarı, Tv programcısı İsmail Kılıçarslan’ı konuk etti.

İsmail Kılıçarslan Çan'da Okurlarıyla Buluştu

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Projeleri Destekleme Programı destekli Kitap Cafe, yapımcı, şair, köşe yazarı, Tv programcısı İsmail Kılıçarslan'ı konuk etti.

Siyasetten, medya - algı konusuna, Tv programcılığı, köşe yazarlığı mesleğini icra ederken yaşadığı zorlukları ve birçok konuyu dinleyicilerle paylaşan İsmail Kılıçarslan, alanında uzmanlaşmış, liyakat sahibi insanların işbaşına getirilmesinin önemini, STK'ların iyi ve güzel işler yapmak konusunda örnek teşkil ettiğini ve toplumun yapı taşları olduğunu söyledi. İsmail Kılıçarslan, Kitap Cafe gibi, gençlerin ve her yaş grubundan insanın kendini geliştirebileceği böyle güzel ortamların devamının olmasına ve sayılarının artması gerektiğine değinirken bu anlamda Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde desteklenen Gençlik Projelerinin öneminin bir kez daha altını çizdi. Zaman zaman dinleyicilerden gelen soruları da yanıtlayan Kılıçarslan söyleşiye Süleyman Çobanoğlu'nun 'Tekfurun Kızı' adlı şiiri ile son verirken Çan'a gelmekten ve böyle bir ortamda, güzel insanlarla birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Kılıçarslan, program sonrasında ise dinleyicilerle fotoğraf çektirip kitaplarını imzaladı. - ÇANAKKALE