İrem Derici'den, Seren Serengil ve Bircan Bali'ye yasak

İrem Derici'den, Seren Serengil ve Bircan Bali'ye yasak

28.05.2020 11:17 | Son Güncelleme: 28.05.2020 23:57
İrem Derici'den, Seren Serengil ve Bircan Bali'ye yasak

Avukatı Ayşegül Mermer aracılığıyla İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvuruda bulunan Derici, Söylemezsem Olmaz' adlı magazin programının sunucuları Seren Serengil ve Bircan Bali hakkında kendisiyle ilgili 2 ay süreyle koruma ve konuşmama yasağı aldırdı.

Avukatı Ayşegül Mermer aracılığıyla İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvuruda bulunan Derici, Söylemezsem Olmaz' adlı magazin programının sunucuları Seren Serengil ve Bircan Bali hakkında kendisiyle ilgili 2 ay süreyle koruma ve konuşmama yasağı aldırdı. Söylemezsem Olmaz adlı programda Seren Serengil'in, "İrem Derici sanatçı filan değil. Son derece avam ve kalitesiz konuşma tarzı" sözlerinin ardından avukatı aracılığıyla İstanbul  Aile Mahkemesi'ne başvuruda bulunan Derici, alınan kararı instagram sayfasından 'Adliyeler açıldı' notuyla paylaştı. Derici'nin aldırdığı bu karara göre sunucular Seren Serengil ve Bircan Bali 2 ay süreyle şarkıcı hakkında yorumda bulunamayacak.

Kaynak: Hürriyet

Haber Yorumları (1)
MELİKSAH: irem derici sonuna kadar haklı tv yi kendi kişisel hırsları için nasıl kulanıyorlar bilmem
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title