İngiltere'nin En Müsrif Adamı

İngiltere'nin En Müsrif Adamı

32 Yaşındaki İngiliz Milyarder Scott Alexander, Son Olarak Bulgaristan'da 3 Milyon Sterlin Ödeyerek Satın Aldığı Kumsala Kendi Adını Vereceğini Açıkladı.

İngiltere'nin En Müsrif Adamı

32 yaşındaki İngiliz milyarder Scott Alexander, son olarak Bulgaristan'da 3 milyon sterlin ödeyerek satın aldığı kumsala kendi adını vereceğini açıkladı.

Independent Gazetesi'nin haberine göre "şımarık zengin" Alexander, Manchester'daki evinin yanına 10 bin sterlin harcayarak kendi portresini yaptırdı. Arabalarının sayısı bilinmeyen sterlin milyarderinin en çok kullandığı otomobiller ise Rolls Royce Phantom, Lamborghini, Aston Martin ve Porche. Her ay 15 bin sterlini gözünü kırpmadan giyim kuşama harcayan müsrif zengin, ayrıca 100 bin sterlin vererek 2 günde bir kendisine kas yapıcı hormon enjekte ettiriyor. Yeni hayalinin sahil kenarında ses getirecek

bir yatırım olduğunu ifade eden Scott, "Bulgaristan geleceği parlak bir ülke. Yakın gelecekte gayrimenkulde büyük patlama olacak. Mayıs-Ekim aylarında havası güneşli, kumsalları altın sarısı. Yiyecekleri ise ucuz ve çeşitli" diye konuştu.

(AİS-EA-EA-CC-D)

Kaynak: İHA