İngiltere'de kebapçıya silahlı saldırı! Çalışanlar ölü taklidi yaparak kurtuldu
Advertisement

İngiltere'de kebapçıya silahlı saldırı! Çalışanlar ölü taklidi yaparak kurtuldu

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Dünya

Londra'da bir kebapçı dükkanına maskeli iki kişi silahlı saldırıda bulundu. Olay anında kebapçıda bulunan iki çalışan, yere yatıp ölü taklidi yaparak saldırıdan yara almadan kurtuldu.

İngiltere'nin başkenti Londra'da bir kebapçı dükkanına maskeli iki kişi tarafından silahlı saldırı düzenlendi. Kebapçıda bulunan iki çalışan, saldırganların elinden ölü taklidi yaparak kurtuldu. Öte yandan kurşunlardan birinin tavuk dönere isabet ettiği belirtildi.

SİLAHLA ATEŞ ETTİLER

İngiltere'nin başkenti Londra'da bir kebapçı dükkanına maskeli iki kişi tarafından silahlı saldırı düzenlendi. Ülkenin Harrow bölgesinde hizmet veren bir kebapçı dükkanına karşı yapılan silahlı saldırıda, şans eseri kimse yaralanmadı. Kebapçının güvenlik kamerasına yansıyan olayda, maskeli iki kişi elinde silahla dükkan içine girerek rastgele ateş etti. İş yerinde çalışan Steaven Catacoopen (19) ve Hannah Fyall (21) ateş açıldığı sırada dükkanın mutfağına kaçarak kendilerini yere attı. Ölü taklidi yapan dükkan çalışanları, kurşunlardan birinin tavuk dönere isabet ettiğini belirtti.

ÖLÜ TAKLİDİ YAPARAK KURTULDULAR

Kebapçı çalışanları, tavuk dönerin yanında sipariş hazırladığını ve o sırada patlama sesleri duyduğunu ifade etti. Çalışanlar, silah sesleri olduğunu anladıklarını ve hemen dükkanın mutfağına doğru koştuklarını belirtti. Yere yatarak 'ölü taklidi' yapan çalışanlar, olayı yaralanmadan atlattı. Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken, silahlı iki kişi için arama çalışmaları başlatıldı.

İngiltere'de kebapçıya silahlı saldırı! Çalışanlar ölü taklidi yaparak kurtuldu

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Haber Yorumları (5)
CELAL: Töbe töbe ))) döner ölmüşmüdür , töbe yaw ))) ırkçı saldırı Türk dükkanı sanmış herhalde
TURKİSH KEBAB: Tazı gibi kosuyolar hem 2 kişi de değil 3 kişiler. Yattıkları da yok adamların. Nasıl haber bu ben nereye düştüm.
SALİM: keriz ler satin donerinizide para getirin biz burda hep eve sigdik hayat eve sigmadi bize sigdi sanki anladiniz
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title