İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı - Haberler
Haberi Paylaş

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı
AA - Haberler | Yerel

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz'in başkanlığında yapıldı.

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz'in başkanlığında yapıldı.

Lekesiz, Belen ilçesine bağlı Atik Yaylası gerçekleşen toplantıda yaptığı konuşmada, ilin ve ülkenin bugün olduğundan çok daha iyi noktalara götürülmesinin esas olduğunu, bu çerçevede tüm kurum ve kuruluşlar olarak ölçülebilir, plan ve program dahilinde, kurumsal doğrularla, bilimi de işin içine katarak çalışmak gerektiğini belirtti.

Toplantıda, Vali Yardımcısı Kadim Doğan, "İlimizde Doğalgaz Faaliyetleri", İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Aydın Tüfekçi "Kırsal Kalkınma Tarım ve Strateji Planı Çerçevesinde Kurumların Projeleri", İl Sağlık Müdürü Sebahattin Yılmaz "Talasemi ve Talasemi ile Mücadele", Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü Savaş Özgürsoy "Hatay İlinde Desteklenen Yatırım Başlıkları", İl Kültür ve Turizm Müdürü Yavuz Açıkbaş ise "Hatay İli Turizm Stratejisi ve Eylem Planı" konulu sunum gerçekleştirdiler.

Toplantıya, Vali Yardımcıları Orhan Mardinli, Volkan Köksal, Şahin Bayhan, Fahrettin Göncü ve Kadim Doğan, İl Jandarma Komutan Vekili Jandarma Yarbay Eşref Torun, Belen Kaymakamı Vekili Ali İhsan Su, İl Emniyet Müdür Vekili İzettin Emre ile kurum müdürleri katıldı.

Muhabir: Salim Taş

Yayıncı: İsmihan Özgüven - HATAY

AA - Son Dakika Haberleri

Mehmet Celalettin Lekesiz, Kadim Doğan, Belen, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title